- EMI/EMC komponentit
- Komponenttisarjat
- Kondensaattorit
- Tuulettimet, jäähdytys- ja lämmitys
- Laitekotelot
- Laserkomponentit
- Mikropiirit
- Pienoismoottorit ja tarvikkeet
- Muuntajat ja kuristimet
- Näytöt
- Ohjelmointilaitteet ja poistajat
- Puolijohteet
- Releet
- Resistiiviset komponentit
- Solenoidit
- Sulakkeet ja tarvikkeet
- Summerit ja sireenit
- Sekalaiset elektroniikan komponentit
- Valaistus ja valonlähteet
- Ajoneuvojen polttimot ja LEDit
- EL-nauhat ja tarvikkeet
- LED lamput ja valaisimet
- LED liittimet ja tarvikkeet
- LED teholähteet
- LED-työvalot ja valonheittimet
- LED ohjaimet ja himmentimet
- LEDit ja LED-tarvikkeet
- LED hupituotteet
- Lampunkannat, adapterit ja kalusteet
- Merkkivalot ja pienoislamput
- Taskulamput ja otsalamput
- Halogeenilamput ja polttimot
- Loisteputket
- Purkauslamput
- Strobolamput
- Suurjännitetuotteet
- Lahjakortit
- Uutuudet
- Outlet
Alennuskoodi / lahjakortti
Onko sinulla kampanja- tai alennuskoodi?
Jaa tuote

Valmistaja FOSE Virtalähde tyyppi impulssi Sovellus LED Virtalähde laji LED Teho 60W Tiivistysluokka IP20 Ulkomitat 195x37,5x24,8mm Lisätoimitoja himmennys-toiminto, PWM Tehokkuus 90% Max.... Lue lisää
48,38 €(Sis.alv)
38,55 €(alv 0%)
- Tuotekoodi: MSD-60-24
- Paino: 0.23 kg
- Teho: 60W
- Tiivistysluokka: IP20
- Valmistaja: FOSE
- Sovellus: LED
- Tehokkuus: 90%
- Ulkoiset koot: 195x37,5x24,8mm
- Virtalähde laji: LED
- Virtalähde tyyppi: impulssi
- Lisätoimitoja: himmennys-toiminto, PWM
- Tilattavissa 1 kplTuotteet lähetetään 1-2 arkipäivässä niiden saavuttua.
- Toimituskulut alkaen 7,90 €Nouto myymälästä0,00 €
kpl
| Valmistaja | FOSE |
| Virtalähde tyyppi | impulssi |
| Sovellus | LED |
| Virtalähde laji | LED |
| Teho | 60W |
| Tiivistysluokka | IP20 |
| Ulkomitat | 195x37,5x24,8mm |
| Lisätoimitoja | himmennys-toiminto, PWM |
| Tehokkuus | 90% |
| Max. lähtövirta | 2,5A |
| Tulojännite | 100...264V |
Myymälä
Saatavuus
Osoite
Yhteystiedot ja aukioloajat
Oletko ostanut tämän tuotteen?
Ilmainen toimitus yli 150,00 € tilauksille
Nouto valitsemastasi postista
7,90 €
Nouto Postin pakettiautomaatista
7,90 €
Normaalit hinnat
Postin kotiinkuljetus
18,50 €
Next Business Day
14,90 €
Nouto myymälästä
0,00 €