- EMI/EMC komponentit
- Komponenttisarjat
- Kondensaattorit
- Tuulettimet, jäähdytys- ja lämmitys
- Laitekotelot
- Laserkomponentit
- Mikropiirit
- Pienoismoottorit ja tarvikkeet
- Muuntajat ja kuristimet
- Näytöt
- Ohjelmointilaitteet ja poistajat
- Puolijohteet
- Releet
- Resistiiviset komponentit
- Solenoidit
- Sulakkeet ja tarvikkeet
- Summerit ja sireenit
- Sekalaiset elektroniikan komponentit
- Valaistus ja valonlähteet
- Ajoneuvojen polttimot ja LEDit
- EL-nauhat ja tarvikkeet
- LED lamput ja valaisimet
- LED liittimet ja tarvikkeet
- LED teholähteet
- LED-työvalot ja valonheittimet
- LED ohjaimet ja himmentimet
- LEDit ja LED-tarvikkeet
- LED hupituotteet
- Lampunkannat, adapterit ja kalusteet
- Merkkivalot ja pienoislamput
- Taskulamput ja otsalamput
- Halogeenilamput ja polttimot
- Loisteputket
- Purkauslamput
- Strobolamput
- Suurjännitetuotteet
- Lahjakortit
- Uutuudet
- Outlet
Alennuskoodi / lahjakortti
Onko sinulla kampanja- tai alennuskoodi?
Jaa tuote



Valmistaja MEAN WELL Toimintalämpötila -30...50°C Ulkomitat 181,5x62x35mm Sähköliitäntä riviliitin Virtalähde laji LED Huomio! nimellisarvot, joita saadaan täydellisellä kuormituksella... Lue lisää
44,30 €(Sis.alv)
35,30 €(alv 0%)
- Tuotekoodi: PLC-45-27
- Paino: 0.41 kg
- Teho: 45,9W
- Tiivistysluokka: IP20
- Toimintalämpötila: -30...50°C
- Valmistaja: MEAN WELL
- Sovellus: LED
- Suojaus: ylikuumennus OTP
- Suojaus: oikosulku SCP
- Suojaus: ylikuormitus- OPP
- Suojaus: ylijännite OVP
- Tehokkuus: 86,5%
- Ulkoiset koot: 181,5x62x35mm
- Tuotantosarja: PLC-45
- Virtalähteen jännite: 90...264V AC
- Virtalähteen jännite: 127...370V DC
- Lähtöjen lukumäärä: 1
- Lähtöjännite: 27V DC
- Toimintamenettelyt: tasajännite-
- Toimintamenettelyt: tasavirta
- Lähtövirta: 1,7A
- Virtalähde laji: LED
- Virtalähde tyyppi: impulssi
- Lisätoimitoja: Aktiivi PFC
- Lisätoimitoja: lähtövirran ja -jännitteen säätö
- Tuote loppu toimittajalta
Haluan saada ilmoituksen kun tuotetta on varastossa
VIRTALÄHDE: IMPULSSI - LED - 45,9W - 27VDC - 1,7A - 90÷264VAC - IP20 PLC-45-27
Anna sähköpostiosoitteesi niin lähetämme sinulle viestin kun tuotetta on taas saatavilla varastosta. Tämän jälkeen sähköpostiosoitteesi poistetaan listaltamme.
| Valmistaja | MEAN WELL |
| Toimintalämpötila | -30...50°C |
| Ulkomitat | 181,5x62x35mm |
| Sähköliitäntä | riviliitin |
| Virtalähde laji | LED |
| Huomio! | nimellisarvot, joita saadaan täydellisellä kuormituksella |
| Suojaus | oikosulku SCP |
| Suojaus | ylijännite OVP |
| Suojaus | ylikuormitus- OPP |
| Suojaus | ylikuumennus OTP |
| Tuotantosarja | PLC-45 |
| Toimintamenettelyt | tasajännite- |
| Toimintamenettelyt | tasavirta |
| Lähtövirta | 1,7A |
| Lähtöjen lukumäärä | 1 |
| Lähtöjännitteen arvoalue | 20,25...27V DC |
| Lähtöjännite | 27V DC |
| Teho | 45,9W |
| Tehokkuus | 86,5% |
| Virtalähteen jännite | 90...264V AC |
| Virtalähteen jännite | 127...370V DC |
| Kotelointi | 991A |
| Sovellus | LED |
| Lisätoimitoja | Aktiivi PFC |
| Lisätoimitoja | lähtövirran ja -jännitteen säätö |
| Virtalähde tyyppi | impulssi |
| Tiivistysluokka | IP20 |
Tuotteen liitteet:
Myymälä
Saatavuus
Osoite
Yhteystiedot ja aukioloajat
Oletko ostanut tämän tuotteen?
Ilmainen toimitus yli 150,00 € tilauksille
Nouto valitsemastasi postista
7,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Nouto Postin pakettiautomaatista
7,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Normaalit hinnat
Postin kotiinkuljetus
18,50 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Next Business Day
14,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Nouto myymälästä
0,00 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
