- EMI/EMC komponentit
- Komponenttisarjat
- Kondensaattorit
- Tuulettimet, jäähdytys- ja lämmitys
- Laitekotelot
- Laserkomponentit
- Mikropiirit
- Pienoismoottorit ja tarvikkeet
- Muuntajat ja kuristimet
- Näytöt
- Ohjelmointilaitteet ja poistajat
- Puolijohteet
- Releet
- Resistiiviset komponentit
- Solenoidit
- Sulakkeet ja tarvikkeet
- Summerit ja sireenit
- Sekalaiset elektroniikan komponentit
- Valaistus ja valonlähteet
- Ajoneuvojen polttimot ja LEDit
- EL-nauhat ja tarvikkeet
- LED lamput ja valaisimet
- LED liittimet ja tarvikkeet
- LED teholähteet
- LED-työvalot ja valonheittimet
- LED ohjaimet ja himmentimet
- LEDit ja LED-tarvikkeet
- LED hupituotteet
- Lampunkannat, adapterit ja kalusteet
- Merkkivalot ja pienoislamput
- Taskulamput ja otsalamput
- Halogeenilamput ja polttimot
- Loisteputket
- Purkauslamput
- Strobolamput
- Suurjännitetuotteet
- Lahjakortit
- Uutuudet
- Outlet
Alennuskoodi / lahjakortti
Onko sinulla kampanja- tai alennuskoodi?
Jaa tuote
VIRTALÄHDE: IMPULSSI - LED - 40,2W - 18÷30VDC - 1,34A - 90÷305VAC - IP67
NPF-40D-30



Valmistaja MEAN WELL Virtalähde tyyppi impulssi Sovellus LED Virtalähde laji LED Teho 40,2W Lähtöjännite 18...30V DC Lähtövirta 1,34A Virtalähteen jännite 90...305V AC Virtalähteen jännite... Lue lisää
35,80 €(Sis.alv)
28,52 €(alv 0%)
- Tuotekoodi: NPF-40D-30
- Paino: 0.52 kg
- Teho: 40,2W
- Tiivistysluokka: IP67
- Toimintalämpötila: -40...70°C
- Valmistaja: MEAN WELL
- Sovellus: LED
- Massa: 490g
- Suojaus: ylikuumennus OTP
- Suojaus: oikosulku SCP
- Suojaus: ylikuormitus- OPP
- Suojaus: ylijännite OVP
- Tehokkuus: 89%
- Ulkoiset koot: 150x53x35mm
- Tuotantosarja: NPF-40
- Virtalähteen jännite: 90...305V AC
- Virtalähteen jännite: 127...431V DC
- Lähtöjen lukumäärä: 1
- Lähtöjännite: 18...30V DC
- Toimintamenettelyt: tasavirta
- Lähtövirta: 1,34A
- Virtalähde laji: tasavirta
- Virtalähde laji: LED
- Virtalähde tyyppi: impulssi
- Lisätoimitoja: himmennys-toiminto, PWM
- Lisätoimitoja: Aktiivi PFC
- Lisätoimitoja: resistiivinen himmennystoiminto
- Lisätoimitoja: himmennys-toiminto, 1-10V DC
- Tuote loppu toimittajalta
Haluan saada ilmoituksen kun tuotetta on varastossa
VIRTALÄHDE: IMPULSSI - LED - 40,2W - 18÷30VDC - 1,34A - 90÷305VAC - IP67 NPF-40D-30
Anna sähköpostiosoitteesi niin lähetämme sinulle viestin kun tuotetta on taas saatavilla varastosta. Tämän jälkeen sähköpostiosoitteesi poistetaan listaltamme.
| Valmistaja | MEAN WELL |
| Virtalähde tyyppi | impulssi |
| Sovellus | LED |
| Virtalähde laji | LED |
| Teho | 40,2W |
| Lähtöjännite | 18...30V DC |
| Lähtövirta | 1,34A |
| Virtalähteen jännite | 90...305V AC |
| Virtalähteen jännite | 127...431V DC |
| Tiivistysluokka | IP67 |
| Ulkomitat | 150x53x35mm |
| Tuotantosarja | NPF-40 |
| Suojaus | oikosulku SCP |
| Suojaus | ylijännite OVP |
| Suojaus | ylikuormitus- OPP |
| Suojaus | ylikuumennus OTP |
| Toimintalämpötila | -40...70°C |
| Sähköliitäntä | johdot |
| Ulostulojen pituus | 0,3m |
| Lähtöjen lukumäärä | 1 |
| Lisätoimitoja | Aktiivi PFC |
| Lisätoimitoja | himmennys-toiminto, 1-10V DC |
| Lisätoimitoja | himmennys-toiminto, PWM |
| Lisätoimitoja | resistiivinen himmennystoiminto |
| Tehokkuus | 89% |
| Kotelointi | NPF-60A |
| Tehonkulutus ilman kuormitusta | Myymälä Saatavuus Osoite Yhteystiedot ja aukioloajat Oletko ostanut tämän tuotteen? Ilmainen toimitus yli 150,00 € tilauksille Nouto valitsemastasi postista 7,90 € Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista Nouto Postin pakettiautomaatista 7,90 € Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista Normaalit hinnat Postin kotiinkuljetus 18,50 € Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista Next Business Day 14,90 € Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista Nouto myymälästä 0,00 € Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista |
