- EMI/EMC komponentit
- Komponenttisarjat
- Kondensaattorit
- Tuulettimet, jäähdytys- ja lämmitys
- Laitekotelot
- Laserkomponentit
- Mikropiirit
- Pienoismoottorit ja tarvikkeet
- Muuntajat ja kuristimet
- Näytöt
- Ohjelmointilaitteet ja poistajat
- Puolijohteet
- Releet
- Resistiiviset komponentit
- Solenoidit
- Sulakkeet ja tarvikkeet
- Summerit ja sireenit
- Sekalaiset elektroniikan komponentit
- Valaistus ja valonlähteet
- Ajoneuvojen polttimot ja LEDit
- EL-nauhat ja tarvikkeet
- LED lamput ja valaisimet
- LED liittimet ja tarvikkeet
- LED teholähteet
- LED-työvalot ja valonheittimet
- LED ohjaimet ja himmentimet
- LEDit ja LED-tarvikkeet
- LED hupituotteet
- Lampunkannat, adapterit ja kalusteet
- Merkkivalot ja pienoislamput
- Taskulamput ja otsalamput
- Halogeenilamput ja polttimot
- Loisteputket
- Purkauslamput
- Strobolamput
- Suurjännitetuotteet
- Lahjakortit
- Uutuudet
- Outlet
Alennuskoodi / lahjakortti
Onko sinulla kampanja- tai alennuskoodi?
Jaa tuote



Valmistaja MEAN WELL Virtalähde tyyppi impulssi Sovellus LED Virtalähde laji LED Teho 0,2kW Lähtöjännite 48V DC Lähtövirta 4,16A Virtalähteen jännite 100...305V AC Virtalähteen jännite... Lue lisää
74,01 €(Sis.alv)
58,97 €(alv 0%)
- Tuotekoodi: ELG-200-48B
- Paino: 1.17 kg
- Teho: 199.68W
- Teho: 0,2kW
- Tiivistysluokka: IP67
- Toimintalämpötila: -40...90°C
- Valmistaja: MEAN WELL
- Sovellus: LED
- Massa: 1.05kg
- Suojaus: ylikuumennus OTP
- Suojaus: oikosulku SCP
- Suojaus: ylikuormitus- OPP
- Suojaus: ylijännite OVP
- Tehokkuus: 93%
- Ulkoiset koot: 244x71x37,5mm
- Tuotantosarja: ELG-200
- Tuotantosarja: ELG B
- Virtalähteen jännite: 100...305V AC
- Virtalähteen jännite: 142...431V DC
- Lähtöjen lukumäärä: 1
- Lähtöjännite: 48V DC
- Toimintamenettelyt: tasajännite-
- Toimintamenettelyt: tasavirta
- Lähtövirta: 4160mA
- Lähtövirta: 4,16A
- Virtalähde laji: tasavirta
- Virtalähde laji: tasajännite-
- Virtalähde laji: LED
- Virtalähde tyyppi: impulssi
- Lisätoimitoja: himmennys-toiminto, PWM
- Lisätoimitoja: Aktiivi PFC
- Lisätoimitoja: resistiivinen himmennystoiminto
- Lisätoimitoja: himmennys-toiminto, 0-10V DC
- Tilattavissa 30 kplTuotteet lähetetään 1-2 arkipäivässä niiden saavuttua.
- Toimituskulut alkaen 7,90 €Nouto myymälästä0,00 €
kpl
| Valmistaja | MEAN WELL |
| Virtalähde tyyppi | impulssi |
| Sovellus | LED |
| Virtalähde laji | LED |
| Teho | 0,2kW |
| Lähtöjännite | 48V DC |
| Lähtövirta | 4,16A |
| Virtalähteen jännite | 100...305V AC |
| Virtalähteen jännite | 142...431V DC |
| Tiivistysluokka | IP67 |
| Ulkomitat | 244x71x37,5mm |
| Tuotantosarja | ELG B |
| Suojaus | oikosulku SCP |
| Suojaus | ylijännite OVP |
| Suojaus | ylikuormitus- OPP |
| Suojaus | ylikuumennus OTP |
| Toimintalämpötila | -40...90°C |
| Sähköliitäntä | johdot L N |
| Ulostulojen pituus | 0,3m |
| Lähtöjen lukumäärä | 1 |
| Lisätoimitoja | Aktiivi PFC |
| Lisätoimitoja | himmennys-toiminto, 0-10V DC |
| Lisätoimitoja | himmennys-toiminto, PWM |
| Lisätoimitoja | resistiivinen himmennystoiminto |
| Tehokkuus | 93% |
| Tehonkulutus ilman kuormitusta | Myymälä Saatavuus Osoite Yhteystiedot ja aukioloajat Oletko ostanut tämän tuotteen? Ilmainen toimitus yli 150,00 € tilauksille Nouto valitsemastasi postista 7,90 € Nouto Postin pakettiautomaatista 7,90 € Normaalit hinnat Postin kotiinkuljetus 18,50 € Next Business Day 14,90 € Nouto myymälästä 0,00 € |
