- EMI/EMC komponentit
- Komponenttisarjat
- Kondensaattorit
- Tuulettimet, jäähdytys- ja lämmitys
- Laitekotelot
- Laserkomponentit
- Mikropiirit
- Pienoismoottorit ja tarvikkeet
- Muuntajat ja kuristimet
- Näytöt
- Ohjelmointilaitteet ja poistajat
- Puolijohteet
- Releet
- Resistiiviset komponentit
- Solenoidit
- Sulakkeet ja tarvikkeet
- Summerit ja sireenit
- Sekalaiset elektroniikan komponentit
- Valaistus ja valonlähteet
- Ajoneuvojen polttimot ja LEDit
- EL-nauhat ja tarvikkeet
- LED lamput ja valaisimet
- LED liittimet ja tarvikkeet
- LED teholähteet
- LED-työvalot ja valonheittimet
- LED ohjaimet ja himmentimet
- LEDit ja LED-tarvikkeet
- LED hupituotteet
- Lampunkannat, adapterit ja kalusteet
- Merkkivalot ja pienoislamput
- Taskulamput ja otsalamput
- Halogeenilamput ja polttimot
- Loisteputket
- Purkauslamput
- Strobolamput
- Suurjännitetuotteet
- Lahjakortit
- Uutuudet
- Outlet
Alennuskoodi / lahjakortti
Onko sinulla kampanja- tai alennuskoodi?
Jaa tuote
VIRTALÄHDE: IMPULSSI - LED - 100W - 132÷222V - 450MA - 90÷305VAC - IP67
EUC-100S045DV



Valmistaja INVENTRONICS Tiivistysluokka IP67 Toimintalämpötila -35...65°C Suojaus oikosulku SCP Suojaus ylijännite OVP Suojaus ylikuumennus OTP Toimintamenettelyt tasavirta Ulkomitat... Lue lisää
55,21 €(Sis.alv)
43,99 €(alv 0%)
- Tuotekoodi: EUC-100S045DV
- Paino: 0.99 kg
- Teho: 0,1kW
- Tiivistysluokka: IP67
- Toimintalämpötila: -35...65°C
- Valmistaja: INVENTRONICS
- Sovellus: LED
- Suojaus: ylikuumennus OTP
- Suojaus: oikosulku SCP
- Suojaus: ylijännite OVP
- Tehokkuus: 91%
- Ulkoiset koot: 194x67,5x36,5mm
- Virtalähteen jännite: 90...305V AC
- Lähtöjen lukumäärä: 1
- Lähtöjännite: 132...222V
- Toimintamenettelyt: tasavirta
- Lähtövirta: 0,45A
- Virtalähde laji: tasavirta
- Virtalähde laji: LED
- Virtalähde tyyppi: impulssi
- Tilattavissa 36 kplTuotteet lähetetään 1-2 arkipäivässä niiden saavuttua.
- Toimituskulut alkaen 7,90 €Nouto myymälästä0,00 €
kpl
| Valmistaja | INVENTRONICS |
| Tiivistysluokka | IP67 |
| Toimintalämpötila | -35...65°C |
| Suojaus | oikosulku SCP |
| Suojaus | ylijännite OVP |
| Suojaus | ylikuumennus OTP |
| Toimintamenettelyt | tasavirta |
| Ulkomitat | 194x67,5x36,5mm |
| Lähtövirta | 0,45A |
| Virtalähteen jännite | 90...305V AC |
| Lähtöjännite | 132...222V |
| Teho | 0,1kW |
| Tehokkuus | 91% |
| Lähtöjen lukumäärä | 1 |
| Syöttölaitteen ominaisuudet | himmennyksen ohjauksella |
| Virtalähde tyyppi | impulssi |
| Virtalähde laji | LED |
| Sovellus | LED |
Tuotteen liitteet:
Myymälä
Saatavuus
Osoite
Yhteystiedot ja aukioloajat
Oletko ostanut tämän tuotteen?
Ilmainen toimitus yli 150,00 € tilauksille
Nouto valitsemastasi postista
7,90 €
Nouto Postin pakettiautomaatista
7,90 €
Normaalit hinnat
Postin kotiinkuljetus
18,50 €
Next Business Day
14,90 €
Nouto myymälästä
0,00 €