EUC-100S045DV
VIRTALÄHDE: IMPULSSI - LED - 100W - 132÷222V - 450MA - 90÷305VAC - IP67 - LED teholähteet - EUC-100S045DV - 1
  • Tuotekoodi: EUC-100S045DV
  • Paino: 0.99 kg
  • Teho: 0,1kW
  • Tiivistysluokka: IP67
  • Toimintalämpötila: -35...65°C
  • Valmistaja: INVENTRONICS
  • Sovellus: LED
  • Suojaus: ylikuumennus OTP
  • Suojaus: oikosulku SCP
  • Suojaus: ylijännite OVP
  • Tehokkuus: 91%
  • Ulkoiset koot: 194x67,5x36,5mm
  • Virtalähteen jännite: 90...305V AC
  • Lähtöjen lukumäärä: 1
  • Lähtöjännite: 132...222V
  • Toimintamenettelyt: tasavirta
  • Lähtövirta: 0,45A
  • Virtalähde laji: tasavirta
  • Virtalähde laji: LED
  • Virtalähde tyyppi: impulssi
kpl
ValmistajaINVENTRONICS
TiivistysluokkaIP67
Toimintalämpötila-35...65°C
Suojausoikosulku SCP
Suojausylijännite OVP
Suojausylikuumennus OTP
Toimintamenettelyttasavirta
Ulkomitat194x67,5x36,5mm
Lähtövirta0,45A
Lähtöjännite132...222V
Teho0,1kW
Tehokkuus91%