- EMI/EMC komponentit
- Komponenttisarjat
- Kondensaattorit
- Tuulettimet, jäähdytys- ja lämmitys
- Laitekotelot
- Laserkomponentit
- Mikropiirit
- Pienoismoottorit ja tarvikkeet
- Muuntajat ja kuristimet
- Näytöt
- Ohjelmointilaitteet ja poistajat
- Puolijohteet
- Releet
- Resistiiviset komponentit
- Solenoidit
- Sulakkeet ja tarvikkeet
- Automaattisulakkeet
- Autosulakkeet
- Auto hi-fi sulakkeet
- Lämpösulakkeet
- Piirilevysulakkeet
- PTC ylivirtasuojat
- Sulakepitimet
- Sulakevastukset
- Lasiputkisulakkeet
- Sulakesarjat
- Termostaatit
- 5x15mm sulakkeet
- 5x20mm sulakkeet
- 5x25mm sulakkeet
- 6,3x32mm sulakkeet
- Aksiaaliset sulakkeet
- Teollisuussulakkeet
- TR5 sulakkeet
- TE5 sulakkeet
- SMD sulakkeet
- Muut sulakkeet
- PTC termistorit
- PTC sulakkeet
- Johdonsuojakatkaisijat
- Vikavirtasuojakytkimet
- Maavuotoreleet
- Suurjännitetuotteet
- Erottimet
- Sulakeasennustarvikkeet
- Summerit ja sireenit
- Sekalaiset elektroniikan komponentit
- Valaistus ja valonlähteet
- Suurjännitetuotteet
- Lahjakortit
- Uutuudet
- Outlet
Alennuskoodi / lahjakortti
Onko sinulla kampanja- tai alennuskoodi?
Jaa tuote



Valmistaja HAGER Asennus DIN-kiskolle Mekaaninen kestävyys 2000 sykliä Nimellisjännite 240V AC Nimellisvirta 20A Tiivistysluokka IP20 Lähdöt ruuvipuristimet Ominaisuudet B Kytkentäjohtojen... Lue lisää
234,37 €(Sis.alv)
186,75 €(alv 0%)
- Tuotekoodi: ADH920
- Paino: 0.24 kg
- Tiivistysluokka: IP20
- Nimellisvirta: 20A
- Nimellisjännite: 240V AC
- Ominaisuudet: B
- Asennus: DIN-kiskolle
- Valmistaja: HAGER
- Lähdöt: ruuvipuristimet
- Yhteensopivuus normin kanssa: EN 61009-1
- Mekaaninen kestävyys: 2000 sykliä
- Napaluku: 1+N
- Tuote loppu toimittajalta
Haluan saada ilmoituksen kun tuotetta on varastossa
VIKAVIRTASUOJA YLIVIRTASUOJAUKSEN KANSSA - NIMELLISVIRTA: 20A ADH920
Anna sähköpostiosoitteesi niin lähetämme sinulle viestin kun tuotetta on taas saatavilla varastosta. Tämän jälkeen sähköpostiosoitteesi poistetaan listaltamme.
| Valmistaja | HAGER |
| Asennus | DIN-kiskolle |
| Mekaaninen kestävyys | 2000 sykliä |
| Nimellisjännite | 240V AC |
| Nimellisvirta | 20A |
| Tiivistysluokka | IP20 |
| Lähdöt | ruuvipuristimet |
| Ominaisuudet | B |
| Kytkentäjohtojen poikkileikkaus | 1...25mm2 |
| Yhteensopivuusnormi | EN 61009-1 |
| Jäännösvirta | 30mA |
| Oikosulkukestoisuus | 6kA |
| Syöksyvirta | 250A |
| Suojatyyppi | jäännösvirtalaite ylivirtasuojauksen kanssa |
| Kytkimen laji | A-HI tyyppi |
| Napaluku | 1+N |
| Kauppanimi | RCBO |
Myymälä
Saatavuus
Osoite
Yhteystiedot ja aukioloajat
Oletko ostanut tämän tuotteen?
Ilmainen toimitus yli 150,00 € tilauksille
Nouto valitsemastasi postista
7,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Nouto Postin pakettiautomaatista
7,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Normaalit hinnat
Postin kotiinkuljetus
18,50 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Next Business Day
14,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Nouto myymälästä
0,00 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista