
EPCOS / TDK
VARISTORI: METALLIOKSIDI - THT - 275VAC - 350VDC - 430V - 2500A - Ø12,5MM
B72210S0271K101
Tuotekoodi: SIOV-S10K275
0,24 €(Sis.alv)
0,19 €(alv 0%)
Tilattavissa yli 50 kpl
Tuotteet lähetetään 1-2 arkipäivässä niiden saavuttua.
kpl



| Valmistaja | SR PASSIVES |
| Varistorin tyyppi | metallioksidi |
| Asennus | THT |
| Max. toimintajännite | 275V AC |
| Max. toimintajännite | 350V DC |
| Varistorin jännite | 430V |
| Varistorin jännitten toleranssi | ±10% |
| Varistorin max. sähkövirta 8/20µs | 2,5kA |
| Rasteri | 7,5mm |
| Rungon koko | Ø12,5mm |
| Energia E10/1000µs | 68J |
| Teho | 0,4W |
| Johtojen koot | Ø0,8x25mm |















