
SR PASSIVES
VARISTORI: METALLIOKSIDI - THT - 275VAC - 350VDC - 430V - ±10% - 2,5KA
VAR10-275
Tuotekoodi: VAR10-275
2,26 €(Sis.alv)
1,80 €(alv 0%)
Tilattavissa yli 50 pkt
Tuotteet lähetetään 1-2 arkipäivässä niiden saavuttua.
pkt




| Valmistaja | JOYIN |
| Varistorin tyyppi | metallioksidi |
| Asennus | THT |
| Max. toimintajännite | 275V AC |
| Max. toimintajännite | 350V DC |
| Varistorin jännite | 430V |
| Varistorin max. sähkövirta 8/20µs | 2,5kA |
| Rasteri | 7,5mm |
| Rungon koko | Ø12,5mm |
| Halkaisija | 12,5mm |
| Korkeus | 12,5mm |
| Energia E10/1000µs | 66J |
| Teho | 0,4W |
| Johtojen koot | Ø0,8x24mm |
| Varistorin jännitten toleranssi | ±10% |













