
TYRISTORIMODUULI KAKSOISRIVI - 1,6KV - 250A - A21 - SEMIPACK2
SKKT 162/16 E 07894130
Tuotekoodi: SKKT16216E
105,27 €(Sis.alv)
83,88 €(alv 0%)
Tuote loppu toimittajalta



Anna sähköpostiosoitteesi niin lähetämme sinulle viestin kun tuotetta on taas saatavilla varastosta. Tämän jälkeen sähköpostiosoitteesi poistetaan listaltamme.
| Valmistaja | KUBARA LAMINA |
| Max. estosuuntainen jännite | 1,6kV |
| Max. syöttövirta | 267A |
| Max. myötäjännite | 1,4V |
| Syöttövirta | 170A |
| Puolijohteen rakenne | kaksoisrivi |
| Portin virta | 150mA |
| Maksimi virtapulssi | 5kA |
| Sähköasennus | ruuvattu |
| Mekaninen asennus | ruuvattu |
| Moduulin tyyppi | tyristori |
| Kotelo | 34MM |
