- EMI/EMC komponentit
- Komponenttisarjat
- Kondensaattorit
- Tuulettimet, jäähdytys- ja lämmitys
- Laitekotelot
- Laserkomponentit
- Mikropiirit
- Pienoismoottorit ja tarvikkeet
- Muuntajat ja kuristimet
- Näytöt
- Ohjelmointilaitteet ja poistajat
- Puolijohteet
- CMOS piirit
- DC/DC muuntimet
- Diodit
- Diacit
- IR vastaanottomodulit
- Jänniteregulaattorit
- Kaasusensorit
- Kiteet ja oskillaattorit
- Lineaaripiirit
- Lähetin- ja vastaanotinmodulit
- Lähetin- ja vastaanotinmodulit - Aurel
- Lämpötila-anturit
- Mikroprosessorit ja muistit
- Operaatiovahvistimet
- Optoerottimet
- Tasasuuntaussillat
- Teho MOSFET
- Transistorit
- TTL-piirit
- Tyristorit ja Triacit
- Ultraäänilähettimet ja -vastaanottimet
- Varistorit
- Triakit
- Releet
- Resistiiviset komponentit
- Solenoidit
- Sulakkeet ja tarvikkeet
- Summerit ja sireenit
- Sekalaiset elektroniikan komponentit
- Valaistus ja valonlähteet
- Suurjännitetuotteet
- Lahjakortit
- Uutuudet
- Outlet
Alennuskoodi / lahjakortti
Onko sinulla kampanja- tai alennuskoodi?
Jaa tuote
TYRISTORIMODUULI KAKSOISRIVI - 1,6KV - 250A - A21 - SEMIPACK2
SKKT 162/16 E 07894130



Valmistaja SEMIKRON DANFOSS Puolijohdemoduulin tyyppi tyristori Puolijohteen rakenne kaksoisrivi Max. estosuuntainen jännite 1,6kV Syöttövirta 250A Kotelo SEMIPACK2 Max. myötäjännite 1,6V... Lue lisää
105,27 €(Sis.alv)
83,88 €(alv 0%)
- Tuotekoodi: SKKT16216E
- Paino: 0.17 kg
- Kotelo: SEMIPACK2
- Valmistaja: SEMIKRON
- Valmistaja: SEMIKRON DANFOSS
- Mekaninen asennus: ruuvattu
- Versio: A21
- Max. estosuuntainen jännite: 1,6kV
- Hilan virta: 150mA
- Maksimi virtapulssi: 5,4kA
- Max. myötäjännite: 1,6V
- Puolijohteen rakenne: kaksoisrivi
- Syöttövirta: 250A
- Sähköasennus: ruuvattu
- Sähköasennus: FASTON yhdistimet
- Tuote loppu toimittajalta
Haluan saada ilmoituksen kun tuotetta on varastossa
TYRISTORIMODUULI KAKSOISRIVI - 1,6KV - 250A - A21 - SEMIPACK2 SKKT 162/16 E 07894130
Anna sähköpostiosoitteesi niin lähetämme sinulle viestin kun tuotetta on taas saatavilla varastosta. Tämän jälkeen sähköpostiosoitteesi poistetaan listaltamme.
| Valmistaja | SEMIKRON DANFOSS |
| Puolijohdemoduulin tyyppi | tyristori |
| Puolijohteen rakenne | kaksoisrivi |
| Max. estosuuntainen jännite | 1,6kV |
| Syöttövirta | 250A |
| Kotelo | SEMIPACK2 |
| Max. myötäjännite | 1,6V |
| Maksimi virtapulssi | 5,4kA |
| Portin virta | 150mA |
| Sähköasennus | FASTON yhdistimet |
| Sähköasennus | ruuvattu |
| Mekaninen asennus | ruuvattu |
| Versio | A21 |
Tuotteen liitteet:
Myymälä
Saatavuus
Osoite
Yhteystiedot ja aukioloajat
Oletko ostanut tämän tuotteen?
Ilmainen toimitus yli 150,00 € tilauksille
Nouto valitsemastasi postista
7,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Nouto Postin pakettiautomaatista
7,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Normaalit hinnat
Postin kotiinkuljetus
18,50 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Next Business Day
14,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Nouto myymälästä
0,00 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista