- EMI/EMC komponentit
- Komponenttisarjat
- Kondensaattorit
- Tuulettimet, jäähdytys- ja lämmitys
- Laitekotelot
- Laserkomponentit
- Mikropiirit
- Pienoismoottorit ja tarvikkeet
- Muuntajat ja kuristimet
- Näytöt
- Ohjelmointilaitteet ja poistajat
- Puolijohteet
- CMOS piirit
- DC/DC muuntimet
- Diodit
- Diacit
- IR vastaanottomodulit
- Jänniteregulaattorit
- Kaasusensorit
- Kiteet ja oskillaattorit
- Lineaaripiirit
- Lähetin- ja vastaanotinmodulit
- Lähetin- ja vastaanotinmodulit - Aurel
- Lämpötila-anturit
- Mikroprosessorit ja muistit
- Operaatiovahvistimet
- Optoerottimet
- Tasasuuntaussillat
- Teho MOSFET
- Transistorit
- TTL-piirit
- Tyristorit ja Triacit
- Ultraäänilähettimet ja -vastaanottimet
- Varistorit
- Triakit
- Releet
- Resistiiviset komponentit
- Solenoidit
- Sulakkeet ja tarvikkeet
- Summerit ja sireenit
- Sekalaiset elektroniikan komponentit
- Valaistus ja valonlähteet
- Suurjännitetuotteet
- Lahjakortit
- Uutuudet
- Outlet
Alennuskoodi / lahjakortti
Onko sinulla kampanja- tai alennuskoodi?
Jaa tuote



Valmistaja IXYS Kanaalin laji avaustila Teknologia CoolMOS™ Kotelo SOT227B Puolijohdemoduulin tyyppi MOSFET transistori- Mekaninen asennus ruuvattu Sähköasennus ruuvattu Polarisaatio... Lue lisää
132,61 €(Sis.alv)
105,67 €(alv 0%)
- Tuotekoodi: IXKN75N60C
- Paino: 36 g
- Kotelo: SOT227B
- Valmistaja: IXYS
- Mekaninen asennus: ruuvattu
- Resistanssi johtumisen aikana: 36mOhm
- Teknologia: CoolMOS
- Puolijohteen rakenne: yksittäinen transistori
- Sirontateho: 560W
- Valmiusaika: 580ns
- Polarisaatio: uni-polaarinen
- Hila-lähde jännite: ±20V
- Hilan sähkövaraus: 500nC
- Nielu-lähde jännite: 600V
- Nielun sähkövirta: 50A
- Nieluvirta impulssissa: 250A
- Sähköasennus: ruuvattu
- Tuote loppu toimittajalta
Haluan saada ilmoituksen kun tuotetta on varastossa
TRANSISTORIMODUULI - 600V - 50A - SOT227B - RUUVATTU IXKN75N60C
Anna sähköpostiosoitteesi niin lähetämme sinulle viestin kun tuotetta on taas saatavilla varastosta. Tämän jälkeen sähköpostiosoitteesi poistetaan listaltamme.
| Valmistaja | IXYS |
| Kanaalin laji | avaustila |
| Teknologia | CoolMOS™ |
| Kotelo | SOT227B |
| Puolijohdemoduulin tyyppi | MOSFET transistori- |
| Mekaninen asennus | ruuvattu |
| Sähköasennus | ruuvattu |
| Polarisaatio | uni-polaarinen |
| Puolijohteen rakenne | yksittäinen transistori |
| Hilan sähkövaraus | 500nC |
| Valmiusaika | 580ns |
| Resistanssi johtumisen aikana | 36mohm |
| Nielun sähkövirta | 50A |
| Hila-lähde jännite | ±20V |
| Sirontateho | 560W |
| Nieluvirta impulssissa | 250A |
| Nielu-lähde jännite | 600V |
Tuotteen liitteet:
Myymälä
Saatavuus
Osoite
Yhteystiedot ja aukioloajat
Oletko ostanut tämän tuotteen?
Ilmainen toimitus yli 150,00 € tilauksille
Nouto valitsemastasi postista
7,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Nouto Postin pakettiautomaatista
7,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Normaalit hinnat
Postin kotiinkuljetus
18,50 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Next Business Day
14,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Nouto myymälästä
0,00 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista