- EMI/EMC komponentit
- Komponenttisarjat
- Kondensaattorit
- Tuulettimet, jäähdytys- ja lämmitys
- Laitekotelot
- Laserkomponentit
- Mikropiirit
- Pienoismoottorit ja tarvikkeet
- Muuntajat ja kuristimet
- Näytöt
- Ohjelmointilaitteet ja poistajat
- Puolijohteet
- CMOS piirit
- DC/DC muuntimet
- Diodit
- Diacit
- IR vastaanottomodulit
- Jänniteregulaattorit
- Kaasusensorit
- Kiteet ja oskillaattorit
- Lineaaripiirit
- Lähetin- ja vastaanotinmodulit
- Lähetin- ja vastaanotinmodulit - Aurel
- Lämpötila-anturit
- Mikroprosessorit ja muistit
- Operaatiovahvistimet
- Optoerottimet
- Tasasuuntaussillat
- Teho MOSFET
- Transistorit
- TTL-piirit
- Tyristorit ja Triacit
- Ultraäänilähettimet ja -vastaanottimet
- Varistorit
- Triakit
- Releet
- Resistiiviset komponentit
- Solenoidit
- Sulakkeet ja tarvikkeet
- Summerit ja sireenit
- Sekalaiset elektroniikan komponentit
- Valaistus ja valonlähteet
- Suurjännitetuotteet
- Lahjakortit
- Uutuudet
- Outlet
Alennuskoodi / lahjakortti
Onko sinulla kampanja- tai alennuskoodi?
Jaa tuote



Valmistaja IXYS Polarisaatio uni-polaarinen Nielu-lähde jännite -600V Nielun sähkövirta -32A Sirontateho 890W Kotelo SOT227B Resistanssi johtumisen aikana 0,35ohm Kanaalin laji avaustila... Lue lisää
66,05 €(Sis.alv)
52,63 €(alv 0%)
- Tuotekoodi: IXTN32P60P
- Paino: 38.3 g
- Kotelo: SOT227B
- Valmistaja: IXYS
- Mekaninen asennus: ruuvattu
- Resistanssi johtumisen aikana: 0,35Ohm
- Moduulin tyyppi: MOSFET transistori-
- Teknologia: PolarP
- Puolijohteen rakenne: yksittäinen transistori
- Sirontateho: 890W
- Valmiusaika: 480ns
- Polarisaatio: uni-polaarinen
- Hila-lähde jännite: ±30V
- Hilan sähkövaraus: 196nC
- Nielu-lähde jännite: -600V
- Nielun sähkövirta: -32A
- Nieluvirta impulssissa: -96A
- Sähköasennus: ruuvattu
- Tuote loppu toimittajalta
Haluan saada ilmoituksen kun tuotetta on varastossa
TRANSISTORIMODUULI - -600V - -32A - SOT227B - RUUVATTU IXTN32P60P
Anna sähköpostiosoitteesi niin lähetämme sinulle viestin kun tuotetta on taas saatavilla varastosta. Tämän jälkeen sähköpostiosoitteesi poistetaan listaltamme.
| Valmistaja | IXYS |
| Polarisaatio | uni-polaarinen |
| Nielu-lähde jännite | -600V |
| Nielun sähkövirta | -32A |
| Sirontateho | 890W |
| Kotelo | SOT227B |
| Resistanssi johtumisen aikana | 0,35ohm |
| Kanaalin laji | avaustila |
| Valmiusaika | 480ns |
| Nieluvirta impulssissa | -96A |
| Sähköasennus | ruuvattu |
| Mekaninen asennus | ruuvattu |
| Moduulin tyyppi | MOSFET transistori- |
| Hilan sähkövaraus | 196nC |
| Teknologia | PolarP™ |
| Hila-lähde jännite | ±30V |
| Puolijohteen rakenne | yksittäinen transistori |
Tuotteen liitteet:
Myymälä
Saatavuus
Osoite
Yhteystiedot ja aukioloajat
Oletko ostanut tämän tuotteen?
Ilmainen toimitus yli 150,00 € tilauksille
Nouto valitsemastasi postista
7,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Nouto Postin pakettiautomaatista
7,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Normaalit hinnat
Postin kotiinkuljetus
18,50 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Next Business Day
14,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Nouto myymälästä
0,00 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista