- EMI/EMC komponentit
- Komponenttisarjat
- Kondensaattorit
- Tuulettimet, jäähdytys- ja lämmitys
- Laitekotelot
- Laserkomponentit
- Mikropiirit
- Pienoismoottorit ja tarvikkeet
- Muuntajat ja kuristimet
- Näytöt
- Ohjelmointilaitteet ja poistajat
- Puolijohteet
- CMOS piirit
- DC/DC muuntimet
- Diodit
- Diacit
- IR vastaanottomodulit
- Jänniteregulaattorit
- Kaasusensorit
- Kiteet ja oskillaattorit
- Lineaaripiirit
- Lähetin- ja vastaanotinmodulit
- Lähetin- ja vastaanotinmodulit - Aurel
- Lämpötila-anturit
- Mikroprosessorit ja muistit
- Operaatiovahvistimet
- Optoerottimet
- Tasasuuntaussillat
- Teho MOSFET
- Transistorit
- TTL-piirit
- Tyristorit ja Triacit
- Ultraäänilähettimet ja -vastaanottimet
- Varistorit
- Triakit
- Releet
- Resistiiviset komponentit
- Solenoidit
- Sulakkeet ja tarvikkeet
- Summerit ja sireenit
- Sekalaiset elektroniikan komponentit
- Valaistus ja valonlähteet
- Suurjännitetuotteet
- Lahjakortit
- Uutuudet
- Outlet
Alennuskoodi / lahjakortti
Onko sinulla kampanja- tai alennuskoodi?
Jaa tuote



Valmistaja IXYS Puolijohdemoduulin tyyppi MOSFET transistori- Puolijohteen rakenne yksittäinen transistori Nielu-lähde jännite 300V Nielun sähkövirta 192A Kotelo SOT227B Sähköasennus ruuvattu... Lue lisää
78,39 €(Sis.alv)
62,47 €(alv 0%)
- Tuotekoodi: IXFN210N30P3
- Paino: 37.1 g
- Kotelo: SOT227B
- Valmistaja: IXYS
- Mekaninen asennus: ruuvattu
- Resistanssi johtumisen aikana: 14,5mOhm
- Teknologia: HiPerFET
- Teknologia: Polar3
- Puolijohteen rakenne: yksittäinen transistori
- Sirontateho: 1,5kW
- Valmiusaika: 250ns
- Polarisaatio: uni-polaarinen
- Hila-lähde jännite: ±30V
- Hilan sähkövaraus: 268nC
- Nielu-lähde jännite: 300V
- Nielun sähkövirta: 192A
- Nieluvirta impulssissa: 550A
- Sähköasennus: ruuvattu
- Tilattavissa 1 kplTuotteet lähetetään 1-2 arkipäivässä niiden saavuttua.
- Toimituskulut alkaen 7,90 €Nouto myymälästä0,00 €
kpl
| Valmistaja | IXYS |
| Puolijohdemoduulin tyyppi | MOSFET transistori- |
| Puolijohteen rakenne | yksittäinen transistori |
| Nielu-lähde jännite | 300V |
| Nielun sähkövirta | 192A |
| Kotelo | SOT227B |
| Sähköasennus | ruuvattu |
| Polarisaatio | uni-polaarinen |
| Resistanssi johtumisen aikana | 14,5mohm |
| Nieluvirta impulssissa | 550A |
| Sirontateho | 1,5kW |
| Teknologia | HiPerFET™ |
| Teknologia | Polar3™ |
| Kanaalin laji | avaustila |
| Hilan sähkövaraus | 268nC |
| Valmiusaika | 250ns |
| Hila-lähde jännite | ±30V |
| Mekaninen asennus | ruuvattu |
Tuotteen liitteet:
Myymälä
Saatavuus
Osoite
Yhteystiedot ja aukioloajat
Oletko ostanut tämän tuotteen?
Ilmainen toimitus yli 150,00 € tilauksille
Nouto valitsemastasi postista
7,90 €
Nouto Postin pakettiautomaatista
7,90 €
Normaalit hinnat
Postin kotiinkuljetus
18,50 €
Next Business Day
14,90 €
Nouto myymälästä
0,00 €