- EMI/EMC komponentit
- Komponenttisarjat
- Kondensaattorit
- Tuulettimet, jäähdytys- ja lämmitys
- Laitekotelot
- Laserkomponentit
- Mikropiirit
- Pienoismoottorit ja tarvikkeet
- Muuntajat ja kuristimet
- Näytöt
- Ohjelmointilaitteet ja poistajat
- Puolijohteet
- CMOS piirit
- DC/DC muuntimet
- Diodit
- Diacit
- IR vastaanottomodulit
- Jänniteregulaattorit
- Kaasusensorit
- Kiteet ja oskillaattorit
- Lineaaripiirit
- Lähetin- ja vastaanotinmodulit
- Lähetin- ja vastaanotinmodulit - Aurel
- Lämpötila-anturit
- Mikroprosessorit ja muistit
- Operaatiovahvistimet
- Optoerottimet
- Tasasuuntaussillat
- Teho MOSFET
- Transistorit
- TTL-piirit
- Tyristorit ja Triacit
- Ultraäänilähettimet ja -vastaanottimet
- Varistorit
- Triakit
- Releet
- Resistiiviset komponentit
- Solenoidit
- Sulakkeet ja tarvikkeet
- Summerit ja sireenit
- Sekalaiset elektroniikan komponentit
- Valaistus ja valonlähteet
- Suurjännitetuotteet
- Lahjakortit
- Uutuudet
- Outlet
Alennuskoodi / lahjakortti
Onko sinulla kampanja- tai alennuskoodi?
Jaa tuote



Valmistaja SMC DIODE SOLUTIONS Puolijohteen rakenne yksittäinen transistori Kotelo SOT227B Mekaninen asennus ruuvattu Sähköasennus ruuvattu Teknologia SiC Polarisaatio uni-polaarinen Hila-lähde... Lue lisää
45,41 €(Sis.alv)
36,18 €(alv 0%)
- Tuotekoodi: S2M0080120N-SMC
- Paino: 36.4 g
- Kotelo: SOT227B
- Valmistaja: SMC DIODE SOLUTIONS
- Mekaninen asennus: ruuvattu
- Resistanssi johtumisen aikana: 137mOhm
- Puolijohde-elementtien ominaisuudet: Kelvin lähtö
- Teknologia: SiC
- Puolijohteen rakenne: yksittäinen transistori
- Sirontateho: 176W
- Polarisaatio: uni-polaarinen
- Hila-lähde jännite: -5...20V
- Hilan sähkövaraus: 54nC
- Nielu-lähde jännite: 1,2kV
- Nielun sähkövirta: 25A
- Nieluvirta impulssissa: 82A
- Sähköasennus: ruuvattu
- Tuote loppu toimittajalta
Haluan saada ilmoituksen kun tuotetta on varastossa
TRANSISTORIMODUULI - 1,2KV - 25A - SOT227B - RUUVATTU S2M0080120N
Anna sähköpostiosoitteesi niin lähetämme sinulle viestin kun tuotetta on taas saatavilla varastosta. Tämän jälkeen sähköpostiosoitteesi poistetaan listaltamme.
| Valmistaja | SMC DIODE SOLUTIONS |
| Puolijohteen rakenne | yksittäinen transistori |
| Kotelo | SOT227B |
| Mekaninen asennus | ruuvattu |
| Sähköasennus | ruuvattu |
| Teknologia | SiC |
| Polarisaatio | uni-polaarinen |
| Hila-lähde jännite | -5...20V |
| Resistanssi johtumisen aikana | 137mohm |
| Sirontateho | 176W |
| Nielun sähkövirta | 25A |
| Nieluvirta impulssissa | 82A |
| Nielu-lähde jännite | 1,2kV |
| Kanaalin laji | avaustila |
| Puolijohde-elementtien ominaisuudet | Kelvin lähtö |
| Puolijohdemoduulin tyyppi | MOSFET transistori- |
Tuotteen liitteet:
Myymälä
Saatavuus
Osoite
Yhteystiedot ja aukioloajat
Oletko ostanut tämän tuotteen?
Ilmainen toimitus yli 150,00 € tilauksille
Nouto valitsemastasi postista
7,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Nouto Postin pakettiautomaatista
7,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Normaalit hinnat
Postin kotiinkuljetus
18,50 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Next Business Day
14,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Nouto myymälästä
0,00 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista