
BOYD CORP
PURISTUSJOUSI - TO92 - MAX CLIP™ HEAT SINKS
MAX12NG
Tuotekoodi: MAX12NG
3733,07 €(Sis.alv)
2974,56 €(alv 0%)
Tuote loppu toimittajalta



| Valmistaja | DIODES INCORPORATED |
| Transistorin tyyppi | PNP |
| Polarisaatio | bipolaari |
| Kollektori-emitteri jännitteet | 25V |
| Kollektorin sähkövirta | 2A |
| Sirontateho | 1W |
| Kotelo | TO92 |
| Asennus | THT |
| Pakkauksen laji | irti |
