- EMI/EMC komponentit
- Komponenttisarjat
- Kondensaattorit
- Tuulettimet, jäähdytys- ja lämmitys
- Laitekotelot
- Laserkomponentit
- Mikropiirit
- Pienoismoottorit ja tarvikkeet
- Muuntajat ja kuristimet
- Näytöt
- Ohjelmointilaitteet ja poistajat
- Puolijohteet
- CMOS piirit
- DC/DC muuntimet
- Diodit
- Diacit
- IR vastaanottomodulit
- Jänniteregulaattorit
- Kaasusensorit
- Kiteet ja oskillaattorit
- Lineaaripiirit
- Lähetin- ja vastaanotinmodulit
- Lähetin- ja vastaanotinmodulit - Aurel
- Lämpötila-anturit
- Mikroprosessorit ja muistit
- Operaatiovahvistimet
- Optoerottimet
- Tasasuuntaussillat
- Teho MOSFET
- Transistorit
- TTL-piirit
- Tyristorit ja Triacit
- Ultraäänilähettimet ja -vastaanottimet
- Varistorit
- Triakit
- Releet
- Resistiiviset komponentit
- Solenoidit
- Sulakkeet ja tarvikkeet
- Summerit ja sireenit
- Sekalaiset elektroniikan komponentit
- Valaistus ja valonlähteet
- Suurjännitetuotteet
- Lahjakortit
- Uutuudet
- Outlet
Alennuskoodi / lahjakortti
Onko sinulla kampanja- tai alennuskoodi?
Jaa tuote

Valmistaja MACOM Pakkaus irti Transistorin tyyppi NPN Transistorin laji RF Kollektorin sähkövirta 20A Kollektori-emitteri jännitteet 40V Sirontateho 290W Taajuus 30MHz Polarisaatio bipolaari Kotelo... Lue lisää
373,99 €(Sis.alv)
298,00 €(alv 0%)
- Tuotekoodi: MRF422
- Paino: 5.2 g
- Taajuus: 30MHz
- Kotelo: CASE211-11
- Asennus: ruuvattu
- Valmistaja: MACOM
- Pakkauksen tyyppi: irti
- Kollektori-emitteri jännitteet: 40V
- Kollektorin sähkövirta: 20A
- Sirontateho: 290W
- Polarisaatio: bipolaari
- Transistorin tyyppi: NPN
- Transistorin laji: RF
- Tuote loppu toimittajalta
Haluan saada ilmoituksen kun tuotetta on varastossa
TRANSISTORI: NPN - BIPOLAARI - RF - 40V - 20A - 290W - CASE211-11 MRF422
Anna sähköpostiosoitteesi niin lähetämme sinulle viestin kun tuotetta on taas saatavilla varastosta. Tämän jälkeen sähköpostiosoitteesi poistetaan listaltamme.
| Valmistaja | MACOM |
| Pakkaus | irti |
| Transistorin tyyppi | NPN |
| Transistorin laji | RF |
| Kollektorin sähkövirta | 20A |
| Kollektori-emitteri jännitteet | 40V |
| Sirontateho | 290W |
| Taajuus | 30MHz |
| Polarisaatio | bipolaari |
| Kotelo | CASE211-11 |
| Asennus | ruuvattu |
Tuotteen liitteet:
Myymälä
Saatavuus
Osoite
Yhteystiedot ja aukioloajat
Oletko ostanut tämän tuotteen?
Ilmainen toimitus yli 150,00 € tilauksille
Nouto valitsemastasi postista
7,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Nouto Postin pakettiautomaatista
7,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Normaalit hinnat
Postin kotiinkuljetus
18,50 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Next Business Day
14,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Nouto myymälästä
0,00 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista