- EMI/EMC komponentit
- Komponenttisarjat
- Kondensaattorit
- Tuulettimet, jäähdytys- ja lämmitys
- Laitekotelot
- Laserkomponentit
- Mikropiirit
- Pienoismoottorit ja tarvikkeet
- Muuntajat ja kuristimet
- Näytöt
- Ohjelmointilaitteet ja poistajat
- Puolijohteet
- CMOS piirit
- DC/DC muuntimet
- Diodit
- Diacit
- IR vastaanottomodulit
- Jänniteregulaattorit
- Kaasusensorit
- Kiteet ja oskillaattorit
- Lineaaripiirit
- Lähetin- ja vastaanotinmodulit
- Lähetin- ja vastaanotinmodulit - Aurel
- Lämpötila-anturit
- Mikroprosessorit ja muistit
- Operaatiovahvistimet
- Optoerottimet
- Tasasuuntaussillat
- Teho MOSFET
- Transistorit
- TTL-piirit
- Tyristorit ja Triacit
- Ultraäänilähettimet ja -vastaanottimet
- Varistorit
- Triakit
- Releet
- Resistiiviset komponentit
- Solenoidit
- Sulakkeet ja tarvikkeet
- Summerit ja sireenit
- Sekalaiset elektroniikan komponentit
- Valaistus ja valonlähteet
- Suurjännitetuotteet
- Lahjakortit
- Uutuudet
- Outlet
Alennuskoodi / lahjakortti
Onko sinulla kampanja- tai alennuskoodi?
Jaa tuote
TRANSISTORI: NPN - BIPOLAARI - 45V - 1A - 1W - TO92



Valmistaja DIODES INCORPORATED Asennus THT Polarisaatio bipolaari Transistorin tyyppi NPN Transistorin vahvistus 15...300 Kotelo TO92 Taajuus 150MHz Kollektorin sähkövirta 1A Kollektori-emitteri... Lue lisää
2,33 €(Sis.alv)
1,86 €(alv 0%)
- Tuotekoodi: ZTX450STZ
- Paino: 0.2 g
- Taajuus: 150MHz
- Kotelo: TO92
- Asennus: THT
- Valmistaja: DIODES INCORPORATED
- Kollektori-emitteri jännitteet: 45V
- Kollektorin sähkövirta: 1A
- Sirontateho: 1W
- Polarisaatio: bipolaari
- Transistorin tyyppi: NPN
- Tilattavissa yli 50 kplTuotteet lähetetään 1-2 arkipäivässä niiden saavuttua.
- Toimituskulut alkaen 7,90 €(Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista)Nouto myymälästä0,00 €
kpl
| Valmistaja | DIODES INCORPORATED |
| Asennus | THT |
| Polarisaatio | bipolaari |
| Transistorin tyyppi | NPN |
| Transistorin vahvistus | 15...300 |
| Kotelo | TO92 |
| Taajuus | 150MHz |
| Kollektorin sähkövirta | 1A |
| Kollektori-emitteri jännitteet | 45V |
| Sirontateho | 1W |
Tuotteen liitteet:
Myymälä
Saatavuus
Osoite
Yhteystiedot ja aukioloajat
Oletko ostanut tämän tuotteen?
Ilmainen toimitus yli 150,00 € tilauksille
Nouto valitsemastasi postista
7,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Nouto Postin pakettiautomaatista
7,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Normaalit hinnat
Postin kotiinkuljetus
18,50 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Next Business Day
14,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Nouto myymälästä
0,00 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista