
BERNSTEIN
PINSETIT-SETTI - ANTIMAGNEETTISET - SMD - ESD - 6KPL
5-060
Tuotekoodi: BRN-5-060
179,61 €(Sis.alv)
143,11 €(alv 0%)
Tuote loppu toimittajalta



| Valmistaja | DIODES INCORPORATED |
| Transistorin tyyppi | NPN |
| Polarisaatio | bipolaari |
| Kollektori-emitteri jännitteet | 100V |
| Kollektorin sähkövirta | 4.5A |
| Sirontateho | 2.1W |
| Kotelo | SOT89 |
| Transistorin vahvistus | 10...300 |
| Asennus | SMD |
| Pakkauksen laji | rulla |
| Pakkauksen laji | teippi |
| Taajuus | 130MHz |













