- EMI/EMC komponentit
- Komponenttisarjat
- Kondensaattorit
- Tuulettimet, jäähdytys- ja lämmitys
- Laitekotelot
- Laserkomponentit
- Mikropiirit
- Pienoismoottorit ja tarvikkeet
- Muuntajat ja kuristimet
- Näytöt
- Ohjelmointilaitteet ja poistajat
- Puolijohteet
- Releet
- Resistiiviset komponentit
- Solenoidit
- Sulakkeet ja tarvikkeet
- Summerit ja sireenit
- Sekalaiset elektroniikan komponentit
- Valaistus ja valonlähteet
- Ajoneuvojen polttimot ja LEDit
- EL-nauhat ja tarvikkeet
- LED lamput ja valaisimet
- LED liittimet ja tarvikkeet
- LED teholähteet
- LED-työvalot ja valonheittimet
- LED ohjaimet ja himmentimet
- LEDit ja LED-tarvikkeet
- LED hupituotteet
- Lampunkannat, adapterit ja kalusteet
- Merkkivalot ja pienoislamput
- Taskulamput ja otsalamput
- Halogeenilamput ja polttimot
- Loisteputket
- Purkauslamput
- Strobolamput
- Suurjännitetuotteet
- Lahjakortit
- Uutuudet
- Outlet
Alennuskoodi / lahjakortti
Onko sinulla kampanja- tai alennuskoodi?
Jaa tuote



Valmistaja LEDLENSER Taskulampun tyyppi LED otsavalo Tiivistysluokka IP68 Kirkkaus 50lm Kirkkaus 250lm Työaika 15h Väri kelta-musta Virran lähde akku Li-Ion x1 Rungon materiaali polykarbonaatti... Lue lisää
295,38 €(Sis.alv)
235,36 €(alv 0%)
- Tuotekoodi: LEDLENSER-502041
- Paino: 0.33 kg
- Tiivistysluokka: IP68
- Kirkkaus: 50lm
- Kirkkaus: 250lm
- Valmistaja: LEDLENSER
- Väri: kelta-musta
- Sovellus: räjähdysvaarallinen alue
- Rungon materiaali: polykarbonaatti
- Virran lähde: akku Li-Ion x1
- Setin sisältö: adapteri
- Setin sisältö: laturi
- Setin sisältö: 19V DC virtalähde
- Tilattavissa 1 kplTuotteet lähetetään 1-2 arkipäivässä niiden saavuttua.
- Toimituskulut alkaen 0,00 €Nouto myymälästä0,00 €
kpl
| Valmistaja | LEDLENSER |
| Taskulampun tyyppi | LED otsavalo |
| Tiivistysluokka | IP68 |
| Kirkkaus | 50lm |
| Kirkkaus | 250lm |
| Työaika | 15h |
| Väri | kelta-musta |
| Virran lähde | akku Li-Ion x1 |
| Rungon materiaali | polykarbonaatti |
| Paristo/ akku | akku Li-Ion x1 |
| Värilämpötila | 4600-5400K |
| Setin sisältö | 19V DC virtalähde |
| Setin sisältö | adapteri |
| Setin sisältö | laturi |
| Yhteensopivat tuotteet | LEDLENSER-502265 |
| Yhteensopivat tuotteet | LEDLENSER-502451 |
| Yhteensopivat tuotteet | LEDLENSER-502469 |
| Valonlähteiden ominaisuudet | magnetic charging system |
| Sovellus | räjähdysvaarallinen alue |
Myymälä
Saatavuus
Osoite
Yhteystiedot ja aukioloajat
Oletko ostanut tämän tuotteen?
Ilmainen toimitus yli 150,00 € tilauksille
Nouto valitsemastasi postista
0,00 €
Nouto Postin pakettiautomaatista
0,00 €
Normaalit hinnat
Postin kotiinkuljetus
18,50 €
Next Business Day
14,90 €
Nouto myymälästä
0,00 €