- EMI/EMC komponentit
- Komponenttisarjat
- Kondensaattorit
- Tuulettimet, jäähdytys- ja lämmitys
- Laitekotelot
- Laserkomponentit
- Mikropiirit
- Pienoismoottorit ja tarvikkeet
- Muuntajat ja kuristimet
- Näytöt
- Ohjelmointilaitteet ja poistajat
- Puolijohteet
- Releet
- Resistiiviset komponentit
- Solenoidit
- Sulakkeet ja tarvikkeet
- Summerit ja sireenit
- Sekalaiset elektroniikan komponentit
- Valaistus ja valonlähteet
- Suurjännitetuotteet
- Lahjakortit
- Uutuudet
- Outlet
Alennuskoodi / lahjakortti
Onko sinulla kampanja- tai alennuskoodi?
Jaa tuote



Valmistaja ZETTLER Asennus PCB Toimintalämpötila -40...85°C Releen tyyppi teho sähkömagneettinen Ulkomitat 40x25x49,2mm Tehonotto kelan kautta 480mW Kelan nimellisjännite 12V DC Maks.... Lue lisää
25,98 €(Sis.alv)
20,70 €(alv 0%)
- Tuotekoodi: AZSR235-2AE-12D
- Paino: 0.1 kg
- Kelan resistanssi: 170Ohm
- Asennus: PCB
- Toimintalämpötila: -40...85°C
- Valmistaja: ZETTLER
- Massa: 105g
- Ulkoiset koot: 40x25x49,2mm
- Liitoksen materiaali: AgSnO<sub>2</sub>
- AC-yhteystietojen kapasiteetti @R: 35A / 277V AC
- Kytkentäjännite: max. 440V AC
- Koskettimien asetukset: DPST
- Tilattavissa yli 50 kplTuotteet lähetetään 1-2 arkipäivässä niiden saavuttua.
- Toimituskulut alkaen 7,90 €Nouto myymälästä0,00 €
kpl
| Valmistaja | ZETTLER |
| Asennus | PCB |
| Toimintalämpötila | -40...85°C |
| Releen tyyppi | teho sähkömagneettinen |
| Ulkomitat | 40x25x49,2mm |
| Tehonotto kelan kautta | 480mW |
| Kelan nimellisjännite | 12V DC |
| Maks. kosketinten virta | 35A |
| DC-kosketinkuormitus @R | 35A / 277V AC |
| Kelan vastus | 170ohm |
| Kytkentäjännite | max. 440V AC |
| Liitoksen materiaali | AgSnO2 |
| Koskettimien asetukset | DPST |
Tuotteen liitteet:
Myymälä
Saatavuus
Osoite
Yhteystiedot ja aukioloajat
Oletko ostanut tämän tuotteen?
Ilmainen toimitus yli 150,00 € tilauksille
Nouto valitsemastasi postista
7,90 €
Nouto Postin pakettiautomaatista
7,90 €
Normaalit hinnat
Postin kotiinkuljetus
18,50 €
Next Business Day
14,90 €
Nouto myymälästä
0,00 €