- EMI/EMC komponentit
- Komponenttisarjat
- Kondensaattorit
- Tuulettimet, jäähdytys- ja lämmitys
- Laitekotelot
- Laserkomponentit
- Mikropiirit
- Pienoismoottorit ja tarvikkeet
- Muuntajat ja kuristimet
- Näytöt
- Ohjelmointilaitteet ja poistajat
- Puolijohteet
- Releet
- Resistiiviset komponentit
- Solenoidit
- Sulakkeet ja tarvikkeet
- Summerit ja sireenit
- Sekalaiset elektroniikan komponentit
- Valaistus ja valonlähteet
- Suurjännitetuotteet
- Lahjakortit
- Uutuudet
- Outlet
Alennuskoodi / lahjakortti
Onko sinulla kampanja- tai alennuskoodi?
Jaa tuote



Valmistaja AMPHENOL ANYTEK Koskettimien asetukset DPDT DC-kosketinkuormitus @R 5A / 250V AC DC-kosketinkuormitus @R 5A / 30V DC Liitoksen materiaali AgNi Asennus PCB Tuotantosarja AP Releen tyyppi... Lue lisää
5,40 €(Sis.alv)
4,31 €(alv 0%)
- Tuotekoodi: AP2CD01200G
- Paino: 16.4 g
- Kelan resistanssi: 275Ohm
- Asennus: PCB
- Valmistaja: ANYTEK
- Valmistaja: AMPHENOL ANYTEK
- Ulkoiset koot: 29x12,7x25,5mm
- Liitoksen materiaali: AgNi
- Tuotantosarja: AP
- AC-yhteystietojen kapasiteetti @R: 5A / 250V AC
- DC-kosketinkuormitus @R: 5A / 30V DC
- Koskettimien asetukset: DPDT
- Tilattavissa yli 50 kplTuotteet lähetetään 1-2 arkipäivässä niiden saavuttua.
- Toimituskulut alkaen 7,90 €(Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista)Nouto myymälästä0,00 €
kpl
| Valmistaja | AMPHENOL ANYTEK |
| Koskettimien asetukset | DPDT |
| DC-kosketinkuormitus @R | 5A / 250V AC |
| DC-kosketinkuormitus @R | 5A / 30V DC |
| Liitoksen materiaali | AgNi |
| Asennus | PCB |
| Tuotantosarja | AP |
| Releen tyyppi | teho sähkömagneettinen |
| Ulkomitat | 29x12,7x25,5mm |
| Tehonotto kelan kautta | 530mW |
| Maks. kosketinten virta | 5A |
| Kelan nimellisjännite | 12V DC |
| Kelan vastus | 275ohm |
Tuotteen liitteet:
Myymälä
Saatavuus
Osoite
Yhteystiedot ja aukioloajat
Oletko ostanut tämän tuotteen?
Ilmainen toimitus yli 150,00 € tilauksille
Nouto valitsemastasi postista
7,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Nouto Postin pakettiautomaatista
7,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Normaalit hinnat
Postin kotiinkuljetus
18,50 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Next Business Day
14,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Nouto myymälästä
0,00 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista