- EMI/EMC komponentit
- Komponenttisarjat
- Kondensaattorit
- Tuulettimet, jäähdytys- ja lämmitys
- Laitekotelot
- Laserkomponentit
- Mikropiirit
- Pienoismoottorit ja tarvikkeet
- Muuntajat ja kuristimet
- Näytöt
- Ohjelmointilaitteet ja poistajat
- Puolijohteet
- Releet
- Resistiiviset komponentit
- Solenoidit
- Sulakkeet ja tarvikkeet
- Summerit ja sireenit
- Sekalaiset elektroniikan komponentit
- Valaistus ja valonlähteet
- Ajoneuvojen polttimot ja LEDit
- EL-nauhat ja tarvikkeet
- LED lamput ja valaisimet
- LED liittimet ja tarvikkeet
- LED teholähteet
- LED-työvalot ja valonheittimet
- LED ohjaimet ja himmentimet
- LEDit ja LED-tarvikkeet
- LED hupituotteet
- Lampunkannat, adapterit ja kalusteet
- Merkkivalot ja pienoislamput
- Taskulamput ja otsalamput
- Halogeenilamput ja polttimot
- Loisteputket
- Purkauslamput
- Strobolamput
- Suurjännitetuotteet
- Lahjakortit
- Uutuudet
- Outlet
Alennuskoodi / lahjakortti
Onko sinulla kampanja- tai alennuskoodi?
Jaa tuote






Valmistaja EMOS Taskulampun tyyppi työpajanlamppu Ulkomitat 76x67x317mm Teho 5W Työaika 25h Kirkkaus 450lm Rungon materiaali ABS Paristo/ akku akku Li-Ion 18650 x1 Virran lähde akku Li-Ion 18650 x1... Lue lisää
74,61 €(Sis.alv)
59,45 €(alv 0%)
- Tuotekoodi: P4525
- Paino: 0.6 kg
- Teho: 5W
- Kirkkaus: 450lm
- Valmistaja: EMOS
- Ulkoiset koot: 76x67x317mm
- Rungon materiaali: ABS
- Virran lähde: akku Li-Ion 18650 x1
- Setin sisältö: laturi
- Setin sisältö: autolaturi
- Tuote loppu toimittajalta
Haluan saada ilmoituksen kun tuotetta on varastossa
TASKULAMPPU: TYÖPAJANLAMPPU - 5W - 450LM - 25H - 76X67X317MM P4525
Anna sähköpostiosoitteesi niin lähetämme sinulle viestin kun tuotetta on taas saatavilla varastosta. Tämän jälkeen sähköpostiosoitteesi poistetaan listaltamme.
| Valmistaja | EMOS |
| Taskulampun tyyppi | työpajanlamppu |
| Ulkomitat | 76x67x317mm |
| Teho | 5W |
| Työaika | 25h |
| Kirkkaus | 450lm |
| Rungon materiaali | ABS |
| Paristo/ akku | akku Li-Ion 18650 x1 |
| Virran lähde | akku Li-Ion 18650 x1 |
| Setin sisältö | autolaturi |
| Setin sisältö | laturi |
Tuotteen liitteet:
Myymälä
Saatavuus
Osoite
Yhteystiedot ja aukioloajat
Oletko ostanut tämän tuotteen?
Ilmainen toimitus yli 150,00 € tilauksille
Nouto valitsemastasi postista
7,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Nouto Postin pakettiautomaatista
7,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Normaalit hinnat
Postin kotiinkuljetus
18,50 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Next Business Day
14,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Nouto myymälästä
0,00 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista