- EMI/EMC komponentit
- Komponenttisarjat
- Kondensaattorit
- Tuulettimet, jäähdytys- ja lämmitys
- Laitekotelot
- Laserkomponentit
- Mikropiirit
- Pienoismoottorit ja tarvikkeet
- Muuntajat ja kuristimet
- Näytöt
- Ohjelmointilaitteet ja poistajat
- Puolijohteet
- Releet
- Resistiiviset komponentit
- Solenoidit
- Sulakkeet ja tarvikkeet
- Summerit ja sireenit
- Sekalaiset elektroniikan komponentit
- Valaistus ja valonlähteet
- Ajoneuvojen polttimot ja LEDit
- EL-nauhat ja tarvikkeet
- LED lamput ja valaisimet
- LED liittimet ja tarvikkeet
- LED teholähteet
- LED-työvalot ja valonheittimet
- LED ohjaimet ja himmentimet
- LEDit ja LED-tarvikkeet
- LED hupituotteet
- Lampunkannat, adapterit ja kalusteet
- Merkkivalot ja pienoislamput
- Taskulamput ja otsalamput
- Halogeenilamput ja polttimot
- Loisteputket
- Purkauslamput
- Strobolamput
- Suurjännitetuotteet
- Lahjakortit
- Uutuudet
- Outlet
Alennuskoodi / lahjakortti
Onko sinulla kampanja- tai alennuskoodi?
Jaa tuote
TASKULAMPPU: LED - VESITIIVIS - 150LM - DIODIEN LM: 1 - HARDCASE
HARD CASE PROFF 4AA



Valmistaja ENERGIZER Tuotantosarja HARDCASE Taskulampun tyyppi LED Paristo/ akku paristo LR6 AA 1,5V x4 Virran lähde paristo LR6 AA 1,5V x4 Valonlähteiden ominaisuudet vesitiivis Ulkomitat... Lue lisää
50,49 €(Sis.alv)
40,23 €(alv 0%)
- Tuotekoodi: HARDCASE4AA
- Paino: 0.36 kg
- Kirkkaus: 150lm
- Valmistaja: ENERGIZER
- Ulkoiset koot: 225x77x77mm
- Tuotantosarja: HARDCASE
- Virran lähde: paristo LR6 AA 1,5V x4
- Tilattavissa 7 kplTuotteet lähetetään 1-2 arkipäivässä niiden saavuttua.
- Toimituskulut alkaen 7,90 €Nouto myymälästä0,00 €
kpl
| Valmistaja | ENERGIZER |
| Tuotantosarja | HARDCASE |
| Taskulampun tyyppi | LED |
| Paristo/ akku | paristo LR6 AA 1,5V x4 |
| Virran lähde | paristo LR6 AA 1,5V x4 |
| Valonlähteiden ominaisuudet | vesitiivis |
| Ulkomitat | 225x77x77mm |
| Diodien lukumäärä | 1 |
| Kirkkaus | 150lm |
Tuotteen liitteet:
Myymälä
Saatavuus
Osoite
Yhteystiedot ja aukioloajat
Oletko ostanut tämän tuotteen?
Ilmainen toimitus yli 150,00 € tilauksille
Nouto valitsemastasi postista
7,90 €
Nouto Postin pakettiautomaatista
7,90 €
Normaalit hinnat
Postin kotiinkuljetus
18,50 €
Next Business Day
14,90 €
Nouto myymälästä
0,00 €