- EMI/EMC komponentit
- Komponenttisarjat
- Kondensaattorit
- Tuulettimet, jäähdytys- ja lämmitys
- Laitekotelot
- Laserkomponentit
- Mikropiirit
- Pienoismoottorit ja tarvikkeet
- Muuntajat ja kuristimet
- Näytöt
- Ohjelmointilaitteet ja poistajat
- Puolijohteet
- Releet
- Resistiiviset komponentit
- Solenoidit
- Sulakkeet ja tarvikkeet
- Summerit ja sireenit
- Sekalaiset elektroniikan komponentit
- Valaistus ja valonlähteet
- Ajoneuvojen polttimot ja LEDit
- EL-nauhat ja tarvikkeet
- LED lamput ja valaisimet
- LED liittimet ja tarvikkeet
- LED teholähteet
- LED-työvalot ja valonheittimet
- LED ohjaimet ja himmentimet
- LEDit ja LED-tarvikkeet
- LED hupituotteet
- Lampunkannat, adapterit ja kalusteet
- Merkkivalot ja pienoislamput
- Taskulamput ja otsalamput
- Halogeenilamput ja polttimot
- Loisteputket
- Purkauslamput
- Strobolamput
- Suurjännitetuotteet
- Lahjakortit
- Uutuudet
- Outlet
Alennuskoodi / lahjakortti
Onko sinulla kampanja- tai alennuskoodi?
Jaa tuote

Valmistaja LEDLENSER Taskulampun tyyppi LED otsavalo Tiivistysluokka IP67 Kirkkaus 15lm Kirkkaus 700lm Kirkkaus 1200lm Työaika 65h Väri musta Virran lähde akku Li-Ion 21700 Rungon materiaali... Lue lisää
313,92 €(Sis.alv)
250,14 €(alv 0%)
- Tuotekoodi: LEDLENSER-502197
- Paino: 0.26 kg
- Tiivistysluokka: IP67
- Kirkkaus: 15lm
- Kirkkaus: 700lm
- Kirkkaus: 1200lm
- Valmistaja: LEDLENSER
- Väri: musta
- Rungon materiaali: alumiini
- Virran lähde: akku Li-Ion 21700
- Setin sisältö: adapteri
- Setin sisältö: laturi
- Setin sisältö: asennussarja
- Lisätoimitoja: Bluetooth
- Tuote loppu toimittajalta
Haluan saada ilmoituksen kun tuotetta on varastossa
TASKULAMPPU: LED OTSAVALO - IP67 - VALOVIRRAN SÄÄTÖ - 65H - MUSTA 502197
Anna sähköpostiosoitteesi niin lähetämme sinulle viestin kun tuotetta on taas saatavilla varastosta. Tämän jälkeen sähköpostiosoitteesi poistetaan listaltamme.
| Valmistaja | LEDLENSER |
| Taskulampun tyyppi | LED otsavalo |
| Tiivistysluokka | IP67 |
| Kirkkaus | 15lm |
| Kirkkaus | 700lm |
| Kirkkaus | 1200lm |
| Työaika | 65h |
| Väri | musta |
| Virran lähde | akku Li-Ion 21700 |
| Rungon materiaali | alumiini |
| Paristo/ akku | akku Li-Ion 21700 x1 |
| Värilämpötila | 6000-7500K |
| Setin sisältö | adapteri |
| Setin sisältö | asennussarja |
| Setin sisältö | laturi |
| Yhteensopivat tuotteet | LEDLENSER-502312 |
| Valonlähteiden ominaisuudet | valovirran säätö |
| Lisätoimitoja | Bluetooth |
Myymälä
Saatavuus
Osoite
Yhteystiedot ja aukioloajat
Oletko ostanut tämän tuotteen?
Ilmainen toimitus yli 150,00 € tilauksille
Nouto valitsemastasi postista
7,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Nouto Postin pakettiautomaatista
7,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Normaalit hinnat
Postin kotiinkuljetus
18,50 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Next Business Day
14,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Nouto myymälästä
0,00 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista