
BERNSTEIN
PINSETIT-SETTI - ANTIMAGNEETTISET - SMD - ESD - 6KPL
5-060
Tuotekoodi: BRN-5-060
179,61 €(Sis.alv)
143,11 €(alv 0%)
Tuote loppu toimittajalta



| Valmistaja | DIOTEC SEMICONDUCTOR |
| Pakkaus | rulla |
| Pakkaus | teippi |
| Asennus | SMD |
| Diodien tyypit | tasasuuntaaja |
| Valmiusaika | 1,5µs |
| Syöttövirta | 1A |
| Max. myötäjännite | 1,1V |
| Maksimi virtapulssi | 100A |
| Max. syöttövirta | 10A |
| Max. estosuuntainen jännite | 2kV |
| Kotelo | MELF plastic |
| Puolijohteen rakenne | yksittäinen diodi |













