
BERNSTEIN
PINSETIT-SETTI - ANTIMAGNEETTISET - SMD - ESD - 6KPL
5-060
Tuotekoodi: BRN-5-060
179,61 €(Sis.alv)
143,11 €(alv 0%)
Tuote loppu toimittajalta



| Valmistaja | YANGJIE TECHNOLOGY |
| Diodien tyypit | tasasuuntaaja |
| Asennus | SMD |
| Max. estosuuntainen jännite | 200V |
| Syöttövirta | 2A |
| Valmiusaika | 35ns |
| Puolijohteen rakenne | yksittäinen diodi |
| Puolijohde-elementtien ominaisuudet | glass passivated |
| Puolijohde-elementtien ominaisuudet | supernopea kytkentä |
| Kotelo | SMB |
| Max. myötäjännite | 0,95V |
| Maksimi virtapulssi | 50A |
| Pakkaus | rulla |
| Pakkaus | teippi |













