- EMI/EMC komponentit
- Komponenttisarjat
- Kondensaattorit
- Tuulettimet, jäähdytys- ja lämmitys
- Laitekotelot
- Laserkomponentit
- Mikropiirit
- Pienoismoottorit ja tarvikkeet
- Muuntajat ja kuristimet
- Näytöt
- Ohjelmointilaitteet ja poistajat
- Puolijohteet
- Releet
- Resistiiviset komponentit
- Solenoidit
- Sulakkeet ja tarvikkeet
- Automaattisulakkeet
- Autosulakkeet
- Auto hi-fi sulakkeet
- Lämpösulakkeet
- Piirilevysulakkeet
- PTC ylivirtasuojat
- Sulakepitimet
- Sulakevastukset
- Lasiputkisulakkeet
- Sulakesarjat
- Termostaatit
- 5x15mm sulakkeet
- 5x20mm sulakkeet
- 5x25mm sulakkeet
- 6,3x32mm sulakkeet
- Aksiaaliset sulakkeet
- Teollisuussulakkeet
- TR5 sulakkeet
- TE5 sulakkeet
- SMD sulakkeet
- Muut sulakkeet
- PTC termistorit
- PTC sulakkeet
- Johdonsuojakatkaisijat
- Vikavirtasuojakytkimet
- Maavuotoreleet
- Suurjännitetuotteet
- Erottimet
- Sulakeasennustarvikkeet
- Summerit ja sireenit
- Sekalaiset elektroniikan komponentit
- Valaistus ja valonlähteet
- Suurjännitetuotteet
- Lahjakortit
- Uutuudet
- Outlet
Alennuskoodi / lahjakortti
Onko sinulla kampanja- tai alennuskoodi?
Jaa tuote

Valmistaja EATON/BUSSMANN Sulakkeiden tarvikkeiden tyyppi rasia Sulakkeiden käyttö putkisulakkeet Huippuvirta 30A Asennus paneelille Väri musta Syttyvyysluokka UL94HB Asennusaukon koot Ø12,8mm... Lue lisää
2006,53 €(Sis.alv)
1598,83 €(alv 0%)
- Tuotekoodi: BK-HKP-L-R
- Paino: 11.8 g
- Nimellisjännite: 250V AC
- Asennus: paneelille
- Valmistaja: EATON/Bussmann
- Lähdöt: terminal quick connect
- Väri: musta
- Huippuvirta: 30A
- Liitoksen materiaali: messinki
- Liitoksen pinnoitus: tinattu
- Asennusaukon koot: Ø12,8mm
- Paneelin paksuus: max. 7,9mm
- Syttyvyysluokka: UL94HB
- Rungon materiaali: termoplastinen
- Sulakkeen koko: 6,3x32mm
- Sulakkeiden tarvikkeiden tyyppi: rasia
- Sulakkeiden käyttö: putkisulakkeet
- Pakkauskoko: 100 kpl
- Tuote loppu toimittajalta
Haluan saada ilmoituksen kun tuotetta on varastossa
SULAKEPESÄ - 6,3X32MM - 30A - PANEELIASENNETTAVA - MUSTA - 250VAC BK-HKP-L-R
Anna sähköpostiosoitteesi niin lähetämme sinulle viestin kun tuotetta on taas saatavilla varastosta. Tämän jälkeen sähköpostiosoitteesi poistetaan listaltamme.
| Valmistaja | EATON/BUSSMANN |
| Sulakkeiden tarvikkeiden tyyppi | rasia |
| Sulakkeiden käyttö | putkisulakkeet |
| Huippuvirta | 30A |
| Asennus | paneelille |
| Väri | musta |
| Syttyvyysluokka | UL94HB |
| Asennusaukon koot | Ø12,8mm |
| Rungon materiaali | termoplastinen |
| Lähdöt | terminal quick connect |
| Päähine | bajonetti- |
| Paneelin paksuus | max. 7,9mm |
| Liitoksen pinnoitus | tinattu |
| Liitoksen materiaali | messinki |
| Nimellisjännite | 250V AC |
| Sulakkeen koko | 6,3x32mm |
Tuotteen liitteet:
Myymälä
Saatavuus
Osoite
Yhteystiedot ja aukioloajat
Oletko ostanut tämän tuotteen?
Ilmainen toimitus yli 150,00 € tilauksille
Nouto valitsemastasi postista
7,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Nouto Postin pakettiautomaatista
7,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Normaalit hinnat
Postin kotiinkuljetus
18,50 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Next Business Day
14,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Nouto myymälästä
0,00 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista