- EMI/EMC komponentit
- Komponenttisarjat
- Kondensaattorit
- Tuulettimet, jäähdytys- ja lämmitys
- Laitekotelot
- Laserkomponentit
- Mikropiirit
- Pienoismoottorit ja tarvikkeet
- Muuntajat ja kuristimet
- Näytöt
- Ohjelmointilaitteet ja poistajat
- Puolijohteet
- Releet
- Resistiiviset komponentit
- Solenoidit
- Sulakkeet ja tarvikkeet
- Automaattisulakkeet
- Autosulakkeet
- Auto hi-fi sulakkeet
- Lämpösulakkeet
- Piirilevysulakkeet
- PTC ylivirtasuojat
- Sulakepitimet
- Sulakevastukset
- Lasiputkisulakkeet
- Sulakesarjat
- Termostaatit
- 5x15mm sulakkeet
- 5x20mm sulakkeet
- 5x25mm sulakkeet
- 6,3x32mm sulakkeet
- Aksiaaliset sulakkeet
- Teollisuussulakkeet
- TR5 sulakkeet
- TE5 sulakkeet
- SMD sulakkeet
- Muut sulakkeet
- PTC termistorit
- PTC sulakkeet
- Johdonsuojakatkaisijat
- Vikavirtasuojakytkimet
- Maavuotoreleet
- Suurjännitetuotteet
- Erottimet
- Sulakeasennustarvikkeet
- Summerit ja sireenit
- Sekalaiset elektroniikan komponentit
- Valaistus ja valonlähteet
- Suurjännitetuotteet
- Lahjakortit
- Uutuudet
- Outlet
Alennuskoodi / lahjakortti
Onko sinulla kampanja- tai alennuskoodi?
Jaa tuote
SULAKE: POLYMEERISULAKE PTC - 1,1A - 24V - 24VDC - SMD - MINISMDC - 1812
RF1182-000

Valmistaja LITTELFUSE Asennus SMD Tuotantosarja miniSMDC Sulaketyyppi polymeerisulake PTC Liitoksen pinnoitus tinattu Toimintalämpötila max. 85°C Nimellisvirta 1,1A Kytkentävirta 2,2A... Lue lisää
1,17 €(Sis.alv)
0,93 €(alv 0%)
- Tuotekoodi: MINISMDC110F24-2
- Paino: 1 g
- Nimellisvirta: 1,1A
- Sulaketyyppi: polymeerisulake PTC
- Nimellisjännite: 24V
- Nimellisjännite: 24V DC
- Kotelo: 1812
- Asennus: SMD
- Toimintalämpötila: max. 85°C
- Valmistaja: LITTELFUSE
- Liitoksen pinnoitus: tinattu
- Tuotantosarja: miniSMDC
- Huippujännite: 24V
- Katkaisukyky: 20A
- Sulakkeen laji: minisulake
- Tuote loppu toimittajalta
Haluan saada ilmoituksen kun tuotetta on varastossa
SULAKE: POLYMEERISULAKE PTC - 1,1A - 24V - 24VDC - SMD - MINISMDC - 1812 RF1182-000
Anna sähköpostiosoitteesi niin lähetämme sinulle viestin kun tuotetta on taas saatavilla varastosta. Tämän jälkeen sähköpostiosoitteesi poistetaan listaltamme.
| Valmistaja | LITTELFUSE |
| Asennus | SMD |
| Tuotantosarja | miniSMDC |
| Sulaketyyppi | polymeerisulake PTC |
| Liitoksen pinnoitus | tinattu |
| Toimintalämpötila | max. 85°C |
| Nimellisvirta | 1,1A |
| Kytkentävirta | 2,2A |
| Huippujännite | 24V |
| Nimellisjännite | 24V |
| Nimellisjännite | 24V DC |
| Katkaisukyky | 20A |
| Kotelo | 1812 |
| Sulakkeen laji | minisulake |
Tuotteen liitteet:
Myymälä
Saatavuus
Osoite
Yhteystiedot ja aukioloajat
Oletko ostanut tämän tuotteen?
Ilmainen toimitus yli 150,00 € tilauksille
Nouto valitsemastasi postista
7,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Nouto Postin pakettiautomaatista
7,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Normaalit hinnat
Postin kotiinkuljetus
18,50 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Next Business Day
14,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Nouto myymälästä
0,00 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista