- EMI/EMC komponentit
- Komponenttisarjat
- Kondensaattorit
- Tuulettimet, jäähdytys- ja lämmitys
- Laitekotelot
- Laserkomponentit
- Mikropiirit
- Pienoismoottorit ja tarvikkeet
- Muuntajat ja kuristimet
- Näytöt
- Ohjelmointilaitteet ja poistajat
- Puolijohteet
- Releet
- Resistiiviset komponentit
- Solenoidit
- Sulakkeet ja tarvikkeet
- Summerit ja sireenit
- Sekalaiset elektroniikan komponentit
- Valaistus ja valonlähteet
- Ajoneuvojen polttimot ja LEDit
- EL-nauhat ja tarvikkeet
- LED lamput ja valaisimet
- LED liittimet ja tarvikkeet
- LED teholähteet
- LED-työvalot ja valonheittimet
- LED ohjaimet ja himmentimet
- LEDit ja LED-tarvikkeet
- LED hupituotteet
- Lampunkannat, adapterit ja kalusteet
- Merkkivalot ja pienoislamput
- Taskulamput ja otsalamput
- Halogeenilamput ja polttimot
- Loisteputket
- Purkauslamput
- Strobolamput
- Suurjännitetuotteet
- Lahjakortit
- Uutuudet
- Outlet
Alennuskoodi / lahjakortti
Onko sinulla kampanja- tai alennuskoodi?
Jaa tuote
SOFTSTART LED - 230VAC - IP20 - 35X120X100MM - -30÷60°C - DIN-KISKOLLE
SOFT START LED



Valmistaja RABBIT Virtalähdevarusteiden tyyppi softstart LED Ulkomitat 35x120x100mm Asennus DIN-kiskolle Tiivistysluokka IP20 Lisätoimitoja käynnistysvirran rajoitin Toimintalämpötila -30...60°C... Lue lisää
251,02 €(Sis.alv)
200,02 €(alv 0%)
- Tuotekoodi: RABBIT-SSL
- Paino: 0.4 kg
- Tiivistysluokka: IP20
- Asennus: DIN
- Asennus: DIN-kiskolle
- Toimintalämpötila: -30...60°C
- Valmistaja: RABBIT
- Ulkoiset koot: 35x120x100mm
- Virtalähteen jännite: 230V AC
- Sähköinen käyttöikä: 1000000 sykliä
- Lisätoimitoja: käynnistysvirran rajoitin
- Tilattavissa 1 kplTuotteet lähetetään 1-2 arkipäivässä niiden saavuttua.
- Toimituskulut alkaen 0,00 €Nouto myymälästä0,00 €
kpl
| Valmistaja | RABBIT |
| Virtalähdevarusteiden tyyppi | softstart LED |
| Ulkomitat | 35x120x100mm |
| Asennus | DIN-kiskolle |
| Tiivistysluokka | IP20 |
| Lisätoimitoja | käynnistysvirran rajoitin |
| Toimintalämpötila | -30...60°C |
| Virtalähteen jännite | 230V AC |
| Sähköinen käyttöikä | 1000000 sykliä |
Myymälä
Saatavuus
Osoite
Yhteystiedot ja aukioloajat
Oletko ostanut tämän tuotteen?
Ilmainen toimitus yli 150,00 € tilauksille
Nouto valitsemastasi postista
0,00 €
Nouto Postin pakettiautomaatista
0,00 €
Normaalit hinnat
Postin kotiinkuljetus
18,50 €
Next Business Day
14,90 €
Nouto myymälästä
0,00 €