- EMI/EMC komponentit
- Komponenttisarjat
- Kondensaattorit
- Tuulettimet, jäähdytys- ja lämmitys
- Laitekotelot
- Laserkomponentit
- Mikropiirit
- Pienoismoottorit ja tarvikkeet
- Muuntajat ja kuristimet
- Muuntajat 1 x 12V toisiolla
- AC/DC muuntimet
- DC/DC muuntimet
- Impedanssimuuntajat
- Kuristimet
- Käämilangat
- Matalaprofiilimuuntajat
- Pienoiskuristimet
- Piirilevymuuntajat
- Rengassydänmuuntajat
- Strobokelat
- Yleismuuntajat
- Suojamuuntajat
- Virtamuuntajat
- Ferriittisydämmet
- Kelarungot ja lisätarvikkeet
- Muuntajat kiinnityksen kanssa
- Näytöt
- Ohjelmointilaitteet ja poistajat
- Puolijohteet
- Releet
- Resistiiviset komponentit
- Solenoidit
- Sulakkeet ja tarvikkeet
- Summerit ja sireenit
- Sekalaiset elektroniikan komponentit
- Valaistus ja valonlähteet
- Suurjännitetuotteet
- Lahjakortit
- Uutuudet
- Outlet
Alennuskoodi / lahjakortti
Onko sinulla kampanja- tai alennuskoodi?
Jaa tuote



Valmistaja MURATA Asennus SMD Rungon koko Ø7,8x7,5mm Toleranssi ±10% Toimintalämpötila -40...85°C Tuotantosarja 2200RM Toimintavirta 2,52A Korkeus 7,5mm Halkaisija 7,8mm Kuristimen tyyppi... Lue lisää
589,85 €(Sis.alv)
470,00 €(alv 0%)
- Tuotekoodi: 22R103MC
- Halkaisija: 7,8mm
- Resistanssi: 50mohm
- Korkeus: 7,5mm
- Induktanssi: 10µH
- Asennus: SMD
- Toimintalämpötila: -40...85°C
- Toleranssi: ±10%
- Valmistaja: MURATA
- Tuotantosarja: 2200RM
- Toimintavirta: 2,52A
- Kuristimen tyyppi: lanka-
- Rungon koot: Ø7,8x7,5mm
- Pakkauskoko: 500 kpl
- Tuote loppu toimittajalta
Haluan saada ilmoituksen kun tuotetta on varastossa
SMD KURISTIN 10UH - 2,52A - R:OHM - ±10% - 2200RM - Ø7,8X7,5MM 22R103MC
Anna sähköpostiosoitteesi niin lähetämme sinulle viestin kun tuotetta on taas saatavilla varastosta. Tämän jälkeen sähköpostiosoitteesi poistetaan listaltamme.
| Valmistaja | MURATA |
| Asennus | SMD |
| Rungon koko | Ø7,8x7,5mm |
| Toleranssi | ±10% |
| Toimintalämpötila | -40...85°C |
| Tuotantosarja | 2200RM |
| Toimintavirta | 2,52A |
| Korkeus | 7,5mm |
| Halkaisija | 7,8mm |
| Kuristimen tyyppi | monisäikeinen- |
| Induktanssi | 10µH |
| Resistanssi | 50mohm |
Myymälä
Saatavuus
Osoite
Yhteystiedot ja aukioloajat
Oletko ostanut tämän tuotteen?
Ilmainen toimitus yli 150,00 € tilauksille
Nouto valitsemastasi postista
7,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Nouto Postin pakettiautomaatista
7,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Normaalit hinnat
Postin kotiinkuljetus
18,50 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Next Business Day
14,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Nouto myymälästä
0,00 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista