- EMI/EMC komponentit
- Komponenttisarjat
- Kondensaattorit
- Tuulettimet, jäähdytys- ja lämmitys
- Laitekotelot
- Laserkomponentit
- Mikropiirit
- Pienoismoottorit ja tarvikkeet
- Muuntajat ja kuristimet
- Muuntajat 1 x 12V toisiolla
- AC/DC muuntimet
- DC/DC muuntimet
- Impedanssimuuntajat
- Kuristimet
- Käämilangat
- Matalaprofiilimuuntajat
- Pienoiskuristimet
- Piirilevymuuntajat
- Rengassydänmuuntajat
- Strobokelat
- Yleismuuntajat
- Suojamuuntajat
- Virtamuuntajat
- Ferriittisydämmet
- Kelarungot ja lisätarvikkeet
- Muuntajat kiinnityksen kanssa
- Näytöt
- Ohjelmointilaitteet ja poistajat
- Puolijohteet
- Releet
- Resistiiviset komponentit
- Solenoidit
- Sulakkeet ja tarvikkeet
- Summerit ja sireenit
- Sekalaiset elektroniikan komponentit
- Valaistus ja valonlähteet
- Suurjännitetuotteet
- Lahjakortit
- Uutuudet
- Outlet
Alennuskoodi / lahjakortti
Onko sinulla kampanja- tai alennuskoodi?
Jaa tuote

Uusi


Valmistaja TAIYO YUDEN Kuristimen tyyppi monisäikeinen- Asennus SMD Kotelo - tuuma 0805 Kotelo - mm 2012 Induktanssi 2,2µH Toimintavirta 0,64A Resistanssi 0,33ohm Toleranssi ±20% Tuotantosarja CB... Lue lisää
464,18 €(Sis.alv)
369,86 €(alv 0%)
- Tuotekoodi: CBC2012T2R2M
- Resistanssi: 0,33Ohm
- Induktanssi: 2,2µH
- Resonanssitaajuus: 70MHz
- Asennus: SMD
- Toimintalämpötila: -40...105°C
- Toleranssi: ±20%
- Valmistaja: TAIYO YUDEN
- Tuotantosarja: CB
- Toimintavirta: 0,64A
- Kuristimen tyyppi: lanka-
- Sydämen materiaali: ferriitti
- Testaustaajuus: 7,96MHz
- Kotelo - mm: 2012
- Kotelo - tuuma: 0805
- Rungon koot: 2x1,25mm
- Pakkauskoko: 3000 kpl
- Tuote loppu toimittajalta
Haluan saada ilmoituksen kun tuotetta on varastossa
SMD KURISTIN 0805 - 2,2UH - 640MA - R:OHM - ±20% - CB CBC2012T2R2M
Anna sähköpostiosoitteesi niin lähetämme sinulle viestin kun tuotetta on taas saatavilla varastosta. Tämän jälkeen sähköpostiosoitteesi poistetaan listaltamme.
| Valmistaja | TAIYO YUDEN |
| Kuristimen tyyppi | monisäikeinen- |
| Asennus | SMD |
| Kotelo - tuuma | 0805 |
| Kotelo - mm | 2012 |
| Induktanssi | 2,2µH |
| Toimintavirta | 0,64A |
| Resistanssi | 0,33ohm |
| Toleranssi | ±20% |
| Tuotantosarja | CB |
| Resonanssitaajuus | 70MHz |
| Rungon koko | 2x1,25mm |
| Testaustaajuus | 7,96MHz |
| Sydämen materiaali | ferriitti |
| Maks. resistanssi | 429mohm |
| Toimintalämpötila | -40...105°C |
Myymälä
Saatavuus
Osoite
Yhteystiedot ja aukioloajat
Oletko ostanut tämän tuotteen?
Ilmainen toimitus yli 150,00 € tilauksille
Nouto valitsemastasi postista
7,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Nouto Postin pakettiautomaatista
7,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Normaalit hinnat
Postin kotiinkuljetus
18,50 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Next Business Day
14,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Nouto myymälästä
0,00 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista