- EMI/EMC komponentit
- Komponenttisarjat
- Kondensaattorit
- Tuulettimet, jäähdytys- ja lämmitys
- Laitekotelot
- Laserkomponentit
- Mikropiirit
- Pienoismoottorit ja tarvikkeet
- Muuntajat ja kuristimet
- Näytöt
- Ohjelmointilaitteet ja poistajat
- Puolijohteet
- Releet
- Resistiiviset komponentit
- Solenoidit
- Sulakkeet ja tarvikkeet
- Summerit ja sireenit
- Sekalaiset elektroniikan komponentit
- Valaistus ja valonlähteet
- Suurjännitetuotteet
- Lahjakortit
- Uutuudet
- Outlet
Alennuskoodi / lahjakortti
Onko sinulla kampanja- tai alennuskoodi?
Jaa tuote



Valmistaja DFROBOT Koot 40x20x43mm Tiivistysluokka IP54 Laakerin laji kuula Hammasrattaiden materiaali metalli Koko standardi Moottorin tyyppi servomekanismi Lisätiedot tuote ei ole valmis laite. Se... Lue lisää
28,11 €(Sis.alv)
22,40 €(alv 0%)
- Tuotekoodi: DF-SER0063
- Paino: 89.3 g
- Tiivistysluokka: IP54
- Laaakerin laji: kuula
- Valmistaja: DFROBOT
- Virtalähteen jännite: 5...8,4V DC
- Koot: 40x20x43mm
- Mekaaninen kiertokulma: 180°
- Koko: standardi
- Tuote loppu toimittajalta
Haluan saada ilmoituksen kun tuotetta on varastossa
SERVOMOOTTORI - 5÷8,4VDC - STANDARDI - DIGITAALI - METALLI SER0063
Anna sähköpostiosoitteesi niin lähetämme sinulle viestin kun tuotetta on taas saatavilla varastosta. Tämän jälkeen sähköpostiosoitteesi poistetaan listaltamme.
| Valmistaja | DFROBOT |
| Koot | 40x20x43mm |
| Tiivistysluokka | IP54 |
| Laakerin laji | kuula |
| Hammasrattaiden materiaali | metalli |
| Koko | standardi |
| Moottorin tyyppi | servomekanismi |
| Lisätiedot | tuote ei ole valmis laite. Se on sen komponentti |
| Vääntömomentti | 16,5kg/cm (6V) |
| Vääntömomentti | 20kg/cm (7,4V) |
| Nopeus | 0,151s/60° (7,4V) |
| Nopeus | 0,185s/60° (6V) |
| Laakereiden lkm. | 2 |
| Virtalähteen jännite | 5...8,4V DC |
| Mekaaninen kiertokulma | 180° |
| Servomekanismin tyyppi | digitaali |
Myymälä
Saatavuus
Osoite
Yhteystiedot ja aukioloajat
Oletko ostanut tämän tuotteen?
Ilmainen toimitus yli 150,00 € tilauksille
Nouto valitsemastasi postista
7,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Nouto Postin pakettiautomaatista
7,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Normaalit hinnat
Postin kotiinkuljetus
18,50 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Next Business Day
14,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Nouto myymälästä
0,00 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista