
OKYSTAR
SERVOMEKANISMIN OHJAIN - PCA9685 - ANALOGINEN,PWM - 5V - CH: 16
Tuotekoodi: OKY2157
28,66 €(Sis.alv)
22,84 €(alv 0%)
Tilattavissa 1 kpl
Tuotteet lähetetään 1-2 arkipäivässä niiden saavuttua.
kpl




| Valmistaja | DFROBOT |
| Koot | 23x12,1x28,8mm |
| Liitin | JR |
| Laakerin laji | kuula |
| Hammasrattaiden materiaali | metalli |
| Koko | micro |
| Moottorin tyyppi | servomekanismi |
| Lisätiedot | tuote ei ole valmis laite. Se on sen komponentti |
| Vääntömomentti | max. 0,245Nm |
| Vääntömomentti | 2,3kg/cm (4,8V) |
| Vääntömomentti | 2,5kg/cm (6V) |
| Nopeus | 0,1s/60° (6V) |
| Nopeus | 110ms/60° (4,8V) |
| Johdon pituus | 0,18m |
| Laakereiden lkm. | 1 |
| Virtalähteen jännite | 4,8...6V DC |
| Mekaaninen kiertokulma | 60° |
| Servomekanismin tyyppi | analoginen |







