- EMI/EMC komponentit
- Komponenttisarjat
- Kondensaattorit
- Tuulettimet, jäähdytys- ja lämmitys
- Laitekotelot
- Laserkomponentit
- Mikropiirit
- Pienoismoottorit ja tarvikkeet
- Muuntajat ja kuristimet
- Näytöt
- Ohjelmointilaitteet ja poistajat
- Puolijohteet
- CMOS piirit
- DC/DC muuntimet
- Diodit
- Diacit
- IR vastaanottomodulit
- Jänniteregulaattorit
- Kaasusensorit
- Kiteet ja oskillaattorit
- Lineaaripiirit
- Lähetin- ja vastaanotinmodulit
- Lähetin- ja vastaanotinmodulit - Aurel
- Lämpötila-anturit
- Mikroprosessorit ja muistit
- Operaatiovahvistimet
- Optoerottimet
- Tasasuuntaussillat
- Teho MOSFET
- Transistorit
- TTL-piirit
- Tyristorit ja Triacit
- Ultraäänilähettimet ja -vastaanottimet
- Varistorit
- Triakit
- Releet
- Resistiiviset komponentit
- Solenoidit
- Sulakkeet ja tarvikkeet
- Summerit ja sireenit
- Sekalaiset elektroniikan komponentit
- Valaistus ja valonlähteet
- Suurjännitetuotteet
- Lahjakortit
- Uutuudet
- Outlet
Alennuskoodi / lahjakortti
Onko sinulla kampanja- tai alennuskoodi?
Jaa tuote

Valmistaja SMC DIODE SOLUTIONS Kotelo ITO220AB Asennus THT Pakkaus tuubi Syöttövirta 5A Diodien tyypit Schottky tasasuuntaaja Puolijohteen rakenne yksittäinen diodi Max. estosuuntainen jännite... Lue lisää
1,83 €(Sis.alv)
1,46 €(alv 0%)
- Tuotekoodi: STF5100-SMC
- Paino: 2 g
- Kotelo: ITO220AB
- Asennus: THT
- Valmistaja: SMC DIODE SOLUTIONS
- Pakkauksen tyyppi: tuubi
- Max. estosuuntainen jännite: 100V
- Maksimi virtapulssi: 120A
- Max. myötäjännite: 0,68V
- Puolijohteen rakenne: yksittäinen diodi
- Syöttövirta: 5A
- Diodien tyypit: Schottky tasasuuntaaja
- Pakkauskoko: 3 kpl
- Tuote loppu toimittajalta
Haluan saada ilmoituksen kun tuotetta on varastossa
SCHOTTKY TASASUUNTAUSDIODI - THT - 100V - 5A - ITO220AB - TUUBI STF5100
Anna sähköpostiosoitteesi niin lähetämme sinulle viestin kun tuotetta on taas saatavilla varastosta. Tämän jälkeen sähköpostiosoitteesi poistetaan listaltamme.
| Valmistaja | SMC DIODE SOLUTIONS |
| Kotelo | ITO220AB |
| Asennus | THT |
| Pakkaus | tuubi |
| Syöttövirta | 5A |
| Diodien tyypit | Schottky tasasuuntaaja |
| Puolijohteen rakenne | yksittäinen diodi |
| Max. estosuuntainen jännite | 100V |
| Maksimi virtapulssi | 120A |
| Max. myötäjännite | 0,68V |
Tuotteen liitteet:
Myymälä
Saatavuus
Osoite
Yhteystiedot ja aukioloajat
Oletko ostanut tämän tuotteen?
Ilmainen toimitus yli 150,00 € tilauksille
Nouto valitsemastasi postista
7,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Nouto Postin pakettiautomaatista
7,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Normaalit hinnat
Postin kotiinkuljetus
18,50 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Next Business Day
14,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Nouto myymälästä
0,00 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista