- EMI/EMC komponentit
- Komponenttisarjat
- Kondensaattorit
- Tuulettimet, jäähdytys- ja lämmitys
- Laitekotelot
- Laserkomponentit
- Mikropiirit
- Pienoismoottorit ja tarvikkeet
- Muuntajat ja kuristimet
- Näytöt
- Ohjelmointilaitteet ja poistajat
- Puolijohteet
- CMOS piirit
- DC/DC muuntimet
- Diodit
- Diacit
- IR vastaanottomodulit
- Jänniteregulaattorit
- Kaasusensorit
- Kiteet ja oskillaattorit
- Lineaaripiirit
- Lähetin- ja vastaanotinmodulit
- Lähetin- ja vastaanotinmodulit - Aurel
- Lämpötila-anturit
- Mikroprosessorit ja muistit
- Operaatiovahvistimet
- Optoerottimet
- Tasasuuntaussillat
- Teho MOSFET
- Transistorit
- TTL-piirit
- Tyristorit ja Triacit
- Ultraäänilähettimet ja -vastaanottimet
- Varistorit
- Triakit
- Releet
- Resistiiviset komponentit
- Solenoidit
- Sulakkeet ja tarvikkeet
- Summerit ja sireenit
- Sekalaiset elektroniikan komponentit
- Valaistus ja valonlähteet
- Suurjännitetuotteet
- Lahjakortit
- Uutuudet
- Outlet
Alennuskoodi / lahjakortti
Onko sinulla kampanja- tai alennuskoodi?
Jaa tuote



Valmistaja PanJit Semiconductor Kotelo SMB flat Asennus SMD Diodien tyypit Schottky tasasuuntaaja Puolijohde-elementtien ominaisuudet supernopea kytkentä Puolijohteen rakenne yksittäinen diodi... Lue lisää
1,79 €(Sis.alv)
1,43 €(alv 0%)
- Tuotekoodi: STR10100BF-R1
- Paino: 0.2 g
- Kotelo: SMB flat
- Asennus: SMD
- Valmistaja: PanJit Semiconductor
- Pakkauksen tyyppi: teippi
- Pakkauksen tyyppi: rulla
- Max. estosuuntainen jännite: 100V
- Puolijohde-elementtien ominaisuudet: supernopea kytkentä
- Maksimi virtapulssi: 130A
- Max. myötäjännite: 0,77V
- Puolijohteen rakenne: yksittäinen diodi
- Syöttövirta: 10A
- Diodien tyypit: Schottky tasasuuntaaja
- Vuotovirta: 4,8mA
- Tuote loppu toimittajalta
Haluan saada ilmoituksen kun tuotetta on varastossa
SCHOTTKY TASASUUNTAUSDIODI - SMB FLAT - SMD - 100V - 10A STR10100BF_R1_00701
Anna sähköpostiosoitteesi niin lähetämme sinulle viestin kun tuotetta on taas saatavilla varastosta. Tämän jälkeen sähköpostiosoitteesi poistetaan listaltamme.
| Valmistaja | PanJit Semiconductor |
| Kotelo | SMB flat |
| Asennus | SMD |
| Diodien tyypit | Schottky tasasuuntaaja |
| Puolijohde-elementtien ominaisuudet | supernopea kytkentä |
| Puolijohteen rakenne | yksittäinen diodi |
| Vuotovirta | 4,8mA |
| Max. myötäjännite | 0,77V |
| Syöttövirta | 10A |
| Maksimi virtapulssi | 130A |
| Max. estosuuntainen jännite | 100V |
| Pakkaus | rulla |
| Pakkaus | teippi |
Myymälä
Saatavuus
Osoite
Yhteystiedot ja aukioloajat
Oletko ostanut tämän tuotteen?
Ilmainen toimitus yli 150,00 € tilauksille
Nouto valitsemastasi postista
7,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Nouto Postin pakettiautomaatista
7,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Normaalit hinnat
Postin kotiinkuljetus
18,50 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Next Business Day
14,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Nouto myymälästä
0,00 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista