
BERNSTEIN
PINSETIT-SETTI - ANTIMAGNEETTISET - SMD - ESD - 6KPL
5-060
Tuotekoodi: BRN-5-060
179,61 €(Sis.alv)
143,11 €(alv 0%)
Tuote loppu toimittajalta



| Valmistaja | DC COMPONENTS |
| Kotelo | SMA flat |
| Pakkaus | rulla |
| Pakkaus | teippi |
| Diodien tyypit | Schottky tasasuuntaaja |
| Asennus | SMD |
| Puolijohteen rakenne | yksittäinen diodi |
| Vuotovirta | 2µA |
| Max. myötäjännite | 0,75V |
| Syöttövirta | 5A |
| Max. estosuuntainen jännite | 60V |
| Maksimi virtapulssi | 100A |













