
BERNSTEIN
PINSETIT-SETTI - ANTIMAGNEETTISET - SMD - ESD - 6KPL
5-060
Tuotekoodi: BRN-5-060
179,61 €(Sis.alv)
143,11 €(alv 0%)
Tuote loppu toimittajalta



| Valmistaja | DC COMPONENTS |
| Diodien tyypit | Schottky tasasuuntaaja |
| Kotelo | SMA flat |
| Asennus | SMD |
| Max. estosuuntainen jännite | 40V |
| Syöttövirta | 3A |
| Puolijohteen rakenne | yksittäinen diodi |
| Max. myötäjännite | 0,55V |
| Maksimi virtapulssi | 70A |
| Pakkaus | rulla |
| Pakkaus | teippi |
| Puolijohde-elementtien ominaisuudet | glass passivated |
| Vuotovirta | 10µA |













