- EMI/EMC komponentit
- Komponenttisarjat
- Kondensaattorit
- Tuulettimet, jäähdytys- ja lämmitys
- Laitekotelot
- Laserkomponentit
- Mikropiirit
- Pienoismoottorit ja tarvikkeet
- Muuntajat ja kuristimet
- Näytöt
- Ohjelmointilaitteet ja poistajat
- Puolijohteet
- CMOS piirit
- DC/DC muuntimet
- Diodit
- Diacit
- IR vastaanottomodulit
- Jänniteregulaattorit
- Kaasusensorit
- Kiteet ja oskillaattorit
- Lineaaripiirit
- Lähetin- ja vastaanotinmodulit
- Lähetin- ja vastaanotinmodulit - Aurel
- Lämpötila-anturit
- Mikroprosessorit ja muistit
- Operaatiovahvistimet
- Optoerottimet
- Tasasuuntaussillat
- Teho MOSFET
- Transistorit
- TTL-piirit
- Tyristorit ja Triacit
- Ultraäänilähettimet ja -vastaanottimet
- Varistorit
- Triakit
- Releet
- Resistiiviset komponentit
- Solenoidit
- Sulakkeet ja tarvikkeet
- Summerit ja sireenit
- Sekalaiset elektroniikan komponentit
- Valaistus ja valonlähteet
- Suurjännitetuotteet
- Lahjakortit
- Uutuudet
- Outlet
Alennuskoodi / lahjakortti
Onko sinulla kampanja- tai alennuskoodi?
Jaa tuote

Valmistaja MICRO COMMERCIAL COMPONENTS Diodien tyypit Schottky tasasuuntaaja Kotelo SMA flat Asennus SMD Max. estosuuntainen jännite 40V Syöttövirta 2A Puolijohteen rakenne yksittäinen diodi Max.... Lue lisää
1,56 €(Sis.alv)
1,24 €(alv 0%)
- Tuotekoodi: SS24FL-TP
- Paino: 0.1 g
- Kapasitanssi: 125pF
- Kotelo: SMA flat
- Asennus: SMD
- Valmistaja: MICRO COMMERCIAL COMPONENTS
- Pakkauksen tyyppi: teippi
- Pakkauksen tyyppi: rulla
- Max. estosuuntainen jännite: 40V
- Maksimi virtapulssi: 50A
- Max. myötäjännite: 0,5V
- Puolijohteen rakenne: yksittäinen diodi
- Syöttövirta: 2A
- Diodien tyypit: Schottky tasasuuntaaja
- Vuotovirta: 0,1mA
- Pakkauskoko: 5 kpl
- Tuote loppu toimittajalta
Haluan saada ilmoituksen kun tuotetta on varastossa
SCHOTTKY TASASUUNTAUSDIODI - SMA FLAT - SMD - 40V - 2A SS24FL-TP
Anna sähköpostiosoitteesi niin lähetämme sinulle viestin kun tuotetta on taas saatavilla varastosta. Tämän jälkeen sähköpostiosoitteesi poistetaan listaltamme.
| Valmistaja | MICRO COMMERCIAL COMPONENTS |
| Diodien tyypit | Schottky tasasuuntaaja |
| Kotelo | SMA flat |
| Asennus | SMD |
| Max. estosuuntainen jännite | 40V |
| Syöttövirta | 2A |
| Puolijohteen rakenne | yksittäinen diodi |
| Max. myötäjännite | 0,5V |
| Maksimi virtapulssi | 50A |
| Pakkaus | rulla |
| Pakkaus | teippi |
| Kapasitanssi | 125pF |
| Vuotovirta | 0,1mA |
Myymälä
Saatavuus
Osoite
Yhteystiedot ja aukioloajat
Oletko ostanut tämän tuotteen?
Ilmainen toimitus yli 150,00 € tilauksille
Nouto valitsemastasi postista
7,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Nouto Postin pakettiautomaatista
7,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Normaalit hinnat
Postin kotiinkuljetus
18,50 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Next Business Day
14,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Nouto myymälästä
0,00 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista