
BERNSTEIN
PINSETIT-SETTI - ANTIMAGNEETTISET - SMD - ESD - 6KPL
5-060
Tuotekoodi: BRN-5-060
179,61 €(Sis.alv)
143,11 €(alv 0%)
Tuote loppu toimittajalta



Anna sähköpostiosoitteesi niin lähetämme sinulle viestin kun tuotetta on taas saatavilla varastosta. Tämän jälkeen sähköpostiosoitteesi poistetaan listaltamme.
| Valmistaja | DIOTEC SEMICONDUCTOR |
| Diodien tyypit | Schottky tasasuuntaaja |
| Kotelo | PowerSMD |
| Asennus | SMD |
| Max. estosuuntainen jännite | 60V |
| Syöttövirta | 20A |
| Puolijohteen rakenne | yksittäinen diodi |
| Kapasitanssi | 800pF |
| Max. myötäjännite | 0,63V |
| Maksimi virtapulssi | 250A |
| Pakkaus | rulla |
| Pakkaus | teippi |













