
FISCHER ELEKTRONIK
JÄÄHDYTYSLEVY - PURISTETTU - DPAK,TO252 - L: 13MM - W: 23MM - H: 10MM
FK 244 13 D PAK
Tuotekoodi: FK24413DPAK
2,38 €(Sis.alv)
1,90 €(alv 0%)
Tilattavissa yli 50 kpl
Tuotteet lähetetään 1-2 arkipäivässä niiden saavuttua.
kpl



| Valmistaja | STMicroelectronics |
| Diodien tyypit | Schottky tasasuuntaaja |
| Asennus | SMD |
| Max. estosuuntainen jännite | 100V |
| Syöttövirta | 5A |
| Puolijohteen rakenne | yksittäinen diodi |
| Kotelo | DPAK |
| Max. myötäjännite | 0,57V |
| Maksimi virtapulssi | 75A |
| Pakkaus | tuubi |
| Max. syöttövirta | 10A |
















