
BERNSTEIN
PINSETIT-SETTI - ANTIMAGNEETTISET - SMD - ESD - 6KPL
5-060
Tuotekoodi: BRN-5-060
179,61 €(Sis.alv)
143,11 €(alv 0%)
Tuote loppu toimittajalta



Anna sähköpostiosoitteesi niin lähetämme sinulle viestin kun tuotetta on taas saatavilla varastosta. Tämän jälkeen sähköpostiosoitteesi poistetaan listaltamme.
| Valmistaja | MICROCHIP TECHNOLOGY |
| Asennus | SMD |
| Diodien tyypit | Schottky tasasuuntaaja |
| Puolijohteen rakenne | yksittäinen diodi |
| Vuotovirta | 5mA |
| Syöttövirta | 1A |
| Max. myötäjännite | 0,49V |
| Maksimi virtapulssi | 25A |
| Max. estosuuntainen jännite | 45V |
| Kotelo | DO213AB |













