
ISKRA
RELE: ASENNUS-BISTABIILI,PULSSI-4PST-NO - UKELAN: 230VAC - BI
30.070.026
Tuotekoodi: BI420-40230VAC
32,23 €(Sis.alv)
25,68 €(alv 0%)
Tuote loppu toimittajalta



| Valmistaja | ISKRA |
| Koskettimien asetukset | NC + NO |
| Asennus | sivu- |
| Toimintalämpötila | -25...55°C |
| Tiivistysluokka | IP20 |
| Ulkomitat | 9x90x65mm |
| Maks. kytkentävirta | 4A |
| Kytkentäjännite | max. 250V AC |
| Releiden lisätarvikkeiden tyyppi | tuki-koskettimet |













































