
ISKRA
RELEIDEN LISÄTARV: TUKI-KOSKETTIMET - NC + NO - MAX.250VAC - SIVU-
38.070.013
Tuotekoodi: BIN11
26,67 €(Sis.alv)
21,25 €(alv 0%)
Tilattavissa 5 kpl
Tuotteet lähetetään 1-2 arkipäivässä niiden saavuttua.
kpl



Anna sähköpostiosoitteesi niin lähetämme sinulle viestin kun tuotetta on taas saatavilla varastosta. Tämän jälkeen sähköpostiosoitteesi poistetaan listaltamme.
| Valmistaja | ISKRA |
| Releen tyyppi | asennus- |
| Releen tyyppi | bistabiili |
| Releen tyyppi | pulssi- |
| Koskettimien asetukset | SPDT |
| Kelan nimellisjännite | 230V AC |
| Ulkomitat | 17,6x90x65mm |
| Asennus | DIN-kiskolle |
| Tuotantosarja | BI |
| Max. toimintavirta | 32A |
| Toimintalämpötila | -25...55°C |
| Tiivistysluokka | IP20 |
| Lähdöt | ruuvipuristimet |
| Työtilojen määrä | 1 |
| Maks. koskettimien jännite | 440V AC |
| Yhteensopivat tuotteet | BIN1C |
| Yhteensopivat tuotteet | BIN11 |
| Yhteensopivat tuotteet | BIN20 |


