- EMI/EMC komponentit
- Komponenttisarjat
- Kondensaattorit
- Tuulettimet, jäähdytys- ja lämmitys
- Laitekotelot
- Laserkomponentit
- Mikropiirit
- Pienoismoottorit ja tarvikkeet
- Muuntajat ja kuristimet
- Näytöt
- Ohjelmointilaitteet ja poistajat
- Puolijohteet
- Releet
- Resistiiviset komponentit
- Solenoidit
- Sulakkeet ja tarvikkeet
- Summerit ja sireenit
- Sekalaiset elektroniikan komponentit
- Valaistus ja valonlähteet
- Suurjännitetuotteet
- Lahjakortit
- Uutuudet
- Outlet
Alennuskoodi / lahjakortti
Onko sinulla kampanja- tai alennuskoodi?
Jaa tuote



Valmistaja AMPHENOL ANYTEK Asennus aluslevy Tuotantosarja AM2C Kelan nimellisjännite 24V DC Kelan vastus 650ohm Liitoksen materiaali AgNi Koskettimien asetukset DPDT Releen tyyppi sähkömagneettinen... Lue lisää
11,91 €(Sis.alv)
9,49 €(alv 0%)
- Tuotekoodi: AM2C10SCM4LD02400G
- Paino: 34.8 g
- Kelan resistanssi: 650Ohm
- Asennus: aluslevy
- Valmistaja: ANYTEK
- Valmistaja: AMPHENOL ANYTEK
- Ulkoiset koot: 21,5x28x36mm
- Liitoksen materiaali: AgNi
- Tuotantosarja: AM2C
- AC-yhteystietojen kapasiteetti @R: 10A / 240V AC
- DC-kosketinkuormitus @R: 10A / 28V DC
- Koskettimien asetukset: DPDT
- Tilattavissa yli 50 kplTuotteet lähetetään 1-2 arkipäivässä niiden saavuttua.
- Toimituskulut alkaen 7,90 €(Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista)Nouto myymälästä0,00 €
kpl
| Valmistaja | AMPHENOL ANYTEK |
| Asennus | aluslevy |
| Tuotantosarja | AM2C |
| Kelan nimellisjännite | 24V DC |
| Kelan vastus | 650ohm |
| Liitoksen materiaali | AgNi |
| Koskettimien asetukset | DPDT |
| Releen tyyppi | sähkömagneettinen teollisuusrele |
| Ulkomitat | 21,5x28x36mm |
| Tehonotto kelan kautta | 1,1W |
| Maks. kosketinten virta | 10A |
| DC-kosketinkuormitus @R | 10A / 28V DC |
| DC-kosketinkuormitus @R | 10A / 240V AC |
Tuotteen liitteet:
Myymälä
Saatavuus
Osoite
Yhteystiedot ja aukioloajat
Oletko ostanut tämän tuotteen?
Ilmainen toimitus yli 150,00 € tilauksille
Nouto valitsemastasi postista
7,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Nouto Postin pakettiautomaatista
7,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Normaalit hinnat
Postin kotiinkuljetus
18,50 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Next Business Day
14,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Nouto myymälästä
0,00 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista