- EMI/EMC komponentit
- Komponenttisarjat
- Kondensaattorit
- Tuulettimet, jäähdytys- ja lämmitys
- Laitekotelot
- Laserkomponentit
- Mikropiirit
- Pienoismoottorit ja tarvikkeet
- Muuntajat ja kuristimet
- Näytöt
- Ohjelmointilaitteet ja poistajat
- Puolijohteet
- Releet
- Resistiiviset komponentit
- Solenoidit
- Sulakkeet ja tarvikkeet
- Summerit ja sireenit
- Sekalaiset elektroniikan komponentit
- Valaistus ja valonlähteet
- Suurjännitetuotteet
- Lahjakortit
- Uutuudet
- Outlet
Alennuskoodi / lahjakortti
Onko sinulla kampanja- tai alennuskoodi?
Jaa tuote



Valmistaja TE Connectivity Tuotantosarja SR4 Releen tyyppi sähkömagneettinen Releen tyyppi turva- Toimintalämpötila -25...70°C Rasteri 5mm Ulkomitat 40x13x16,5mm kosketusvastus 100mohm Tehonotto... Lue lisää
7941,10 €(Sis.alv)
6327,57 €(alv 0%)
- Tuotekoodi: SR4D4085
- Paino: 7 g
- Kelan resistanssi: 9031Ohm
- Asennus: PCB
- Johtojen rasteri: 5mm
- Toimintalämpötila: -25...70°C
- Valmistaja: TE Connectivity
- Ulkoiset koot: 40x13x16,5mm
- kosketusvastus: 100mOhm
- Tuotantosarja: SR4
- AC-yhteystietojen kapasiteetti @R: 8A / 250V AC
- DC-kosketinkuormitus @R: 8A / 30V DC
- Kytkentäjännite: max. 400V AC
- Kytkentäjännite: max. 250V DC
- Koskettimien asetukset: SPST-NO x2 + SPST-NC x2
- Pakkauskoko: 250 kpl
- Tuote loppu toimittajalta
Haluan saada ilmoituksen kun tuotetta on varastossa
RELE - SPST-NO X2 + SPST-NC X2 - UKELAN: 85VDC 8-1415055-1
Anna sähköpostiosoitteesi niin lähetämme sinulle viestin kun tuotetta on taas saatavilla varastosta. Tämän jälkeen sähköpostiosoitteesi poistetaan listaltamme.
| Valmistaja | TE Connectivity |
| Tuotantosarja | SR4 |
| Releen tyyppi | sähkömagneettinen |
| Releen tyyppi | turva- |
| Toimintalämpötila | -25...70°C |
| Rasteri | 5mm |
| Ulkomitat | 40x13x16,5mm |
| kosketusvastus | 100mohm |
| Tehonotto kelan kautta | 0,8W |
| Kelan nimellisjännite | 85V DC |
| Maks. kosketinten virta | 8A |
| DC-kosketinkuormitus @R | 8A / 30V DC |
| DC-kosketinkuormitus @R | 8A / 250V AC |
| Kelan vastus | 9031ohm |
| Kytkentäjännite | max. 250V DC |
| Kytkentäjännite | max. 400V AC |
| Koskettimien asetukset | SPST-NO x2 + SPST-NC x2 |
| Asennus | PCB |
Tuotteen liitteet:
Myymälä
Saatavuus
Osoite
Yhteystiedot ja aukioloajat
Oletko ostanut tämän tuotteen?
Ilmainen toimitus yli 150,00 € tilauksille
Nouto valitsemastasi postista
7,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Nouto Postin pakettiautomaatista
7,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Normaalit hinnat
Postin kotiinkuljetus
18,50 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Next Business Day
14,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Nouto myymälästä
0,00 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista