
AUTONICS
RELE - 1-VAIHEINEN - MAX.250VAC - 27X44,3X107MM
ABL-L04TN-UN
Tuotekoodi: ABL-L04TN-UN
71,25 €(Sis.alv)
56,77 €(alv 0%)
Tuote loppu toimittajalta



| Valmistaja | FCL Components |
| Asennus | aluslevy |
| Yhteensopivat tuotteet | JL-5N |
| Liitoksen pinnoitus | kullattu |
| Releen tyyppi | liitäntä |
| Tuotantosarja | NY |
| Releen tyyppi | sähkömagneettinen |
| Koskettimien asetukset | SPST-NO |
| Toimintalämpötila | -40...90°C |
| Paluuaika | 5ms |
| Rasteri | 7,62mm |
| Kytkentäaika | 10ms |
| Ulkomitat | 22,9x5x17,5mm |
| kosketusvastus | 30mohm |
| Tehonotto kelan kautta | 120mW |
| Maks. kosketinten virta | 5A |
| DC-kosketinkuormitus @R | 5A / 30V DC |
| DC-kosketinkuormitus @R | 5A / 250V AC |
| Kelan nimellisjännite | 24V DC |
| Kytkentäjännite | max. 150V DC |
| Kytkentäjännite | max. 270V AC |
| Kelan vastus | 4,8kohm |
| Sähköinen käyttöikä | 100000 sykliä |
| Liitoksen materiaali | AgNi |
| Mekaaninen kestävyys | 2000000 sykliä |





