
FCL Components
RELE - SPST-NO - UKELAN: 24VDC - 5A - 5A/250VAC
NYP-24W-K-IE
Tuotekoodi: NYP-24W-K-IE
8,47 €(Sis.alv)
6,75 €(alv 0%)
Tilattavissa yli 50 kpl
Tuotteet lähetetään 1-2 arkipäivässä niiden saavuttua.
kpl

Anna sähköpostiosoitteesi niin lähetämme sinulle viestin kun tuotetta on taas saatavilla varastosta. Tämän jälkeen sähköpostiosoitteesi poistetaan listaltamme.
| Valmistaja | AUTONICS |
| Releen tyyppi | sähkömagneettinen |
| Releen tyyppi | 1-vaiheinen |
| Kytkentäjännite | max. 30V DC |
| Kytkentäjännite | max. 250V AC |
| Ulkomitat | 27x44,3x107mm |
| Asennus | DIN-kiskolle |
| Asennus | ruuvi- |
| Tuotantosarja | ABL |
| Max. toimintavirta | 3A |
| Tiivistysluokka | IP20 |
| Yhteensopivat tuotteet | NYP-24W-K |
| Ohjausjännite | 24V DC |
