- EMI/EMC komponentit
- Komponenttisarjat
- Kondensaattorit
- Tuulettimet, jäähdytys- ja lämmitys
- Laitekotelot
- Laserkomponentit
- Mikropiirit
- Pienoismoottorit ja tarvikkeet
- Muuntajat ja kuristimet
- Näytöt
- Ohjelmointilaitteet ja poistajat
- Puolijohteet
- Releet
- Resistiiviset komponentit
- Solenoidit
- Sulakkeet ja tarvikkeet
- Summerit ja sireenit
- Sekalaiset elektroniikan komponentit
- Valaistus ja valonlähteet
- Suurjännitetuotteet
- Lahjakortit
- Uutuudet
- Outlet
Alennuskoodi / lahjakortti
Onko sinulla kampanja- tai alennuskoodi?
Jaa tuote



Valmistaja PANASONIC Ulkomitat 20x5x12,8mm Tuotantosarja PA-N Toimintalämpötila -40...90°C Rasteri 5,08mm Kytkentäaika 10ms kosketusvastus 30mohm Tehonotto kelan kautta 110mW Min. kelan jännite... Lue lisää
13,70 €(Sis.alv)
10,92 €(alv 0%)
- Tuotekoodi: APAN3124
- Paino: 2.9 g
- Kelan resistanssi: 5236Ohm
- Asennus: PCB
- Johtojen rasteri: 5,08mm
- Toimintalämpötila: -40...90°C
- Valmistaja: PANASONIC
- Ulkoiset koot: 20x5x12,8mm
- Liitoksen materiaali: AgNi + Au
- kosketusvastus: 30mOhm
- Tuotantosarja: PA-N
- AC-yhteystietojen kapasiteetti @R: 5A / 250V AC
- DC-kosketinkuormitus @R: 5A / 30V DC
- Kytkentäjännite: max. 250V AC
- Kytkentäjännite: max. 110V DC
- Mekaaninen kestävyys: 20000000 sykliä
- Kytkentäaika: 10ms
- Koskettimien asetukset: SPST-NO
- Tilattavissa yli 50 kplTuotteet lähetetään 1-2 arkipäivässä niiden saavuttua.
- Toimituskulut alkaen 7,90 €(Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista)Nouto myymälästä0,00 €
kpl
| Valmistaja | PANASONIC |
| Ulkomitat | 20x5x12,8mm |
| Tuotantosarja | PA-N |
| Toimintalämpötila | -40...90°C |
| Rasteri | 5,08mm |
| Kytkentäaika | 10ms |
| kosketusvastus | 30mohm |
| Tehonotto kelan kautta | 110mW |
| Min. kelan jännite | 16,8V DC |
| Kelan nimellisjännite | 24V DC |
| Maks. kosketinten virta | 5A |
| DC-kosketinkuormitus @R | 5A / 30V DC |
| DC-kosketinkuormitus @R | 5A / 250V AC |
| Kelan vastus | 5236ohm |
| Kytkentäjännite | max. 110V DC |
| Kytkentäjännite | max. 250V AC |
| Mekaaninen kestävyys | 20000000 sykliä |
| Liitoksen materiaali | AgNi + Au |
| Releen tyyppi | miniatyyri |
| Asennus | PCB |
| Releen tyyppi | sähkömagneettinen |
| Koskettimien asetukset | SPST-NO |
| Kelan virta | 4,6mA |
| Paluuaika | 5ms |
Tuotteen liitteet:
Myymälä
Saatavuus
Osoite
Yhteystiedot ja aukioloajat
Oletko ostanut tämän tuotteen?
Ilmainen toimitus yli 150,00 € tilauksille
Nouto valitsemastasi postista
7,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Nouto Postin pakettiautomaatista
7,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Normaalit hinnat
Postin kotiinkuljetus
18,50 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Next Business Day
14,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Nouto myymälästä
0,00 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista