- EMI/EMC komponentit
- Komponenttisarjat
- Kondensaattorit
- Tuulettimet, jäähdytys- ja lämmitys
- Laitekotelot
- Laserkomponentit
- Mikropiirit
- Pienoismoottorit ja tarvikkeet
- Muuntajat ja kuristimet
- Näytöt
- Ohjelmointilaitteet ja poistajat
- Puolijohteet
- Releet
- Resistiiviset komponentit
- Solenoidit
- Sulakkeet ja tarvikkeet
- Summerit ja sireenit
- Sekalaiset elektroniikan komponentit
- Valaistus ja valonlähteet
- Suurjännitetuotteet
- Lahjakortit
- Uutuudet
- Outlet
Alennuskoodi / lahjakortti
Onko sinulla kampanja- tai alennuskoodi?
Jaa tuote



Valmistaja FCL Components Tuotantosarja FTR-K3 Koskettimien asetukset SPST-NO Releen tyyppi teho- Releen tyyppi sähkömagneettinen Toimintalämpötila -40...60°C Ulkomitat 30,1x15,7x23,3mm... Lue lisää
9,43 €(Sis.alv)
7,51 €(alv 0%)
- Tuotekoodi: FTR-K3AB024W
- Paino: 23.1 g
- Kelan resistanssi: 740Ohm
- Asennus: PCB
- Toimintalämpötila: -40...60°C
- Valmistaja: FCL Components
- Ulkoiset koot: 30,1x15,7x23,3mm
- kosketusvastus: 100mOhm
- Tuotantosarja: FTR-K3
- AC-yhteystietojen kapasiteetti @R: 20A / 250V AC
- Kytkentäjännite: max. 250V AC
- Koskettimien asetukset: SPST-NO
- Tilattavissa yli 50 kplTuotteet lähetetään 1-2 arkipäivässä niiden saavuttua.
- Toimituskulut alkaen 7,90 €(Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista)Nouto myymälästä0,00 €
kpl
| Valmistaja | FCL Components |
| Tuotantosarja | FTR-K3 |
| Koskettimien asetukset | SPST-NO |
| Releen tyyppi | teho- |
| Releen tyyppi | sähkömagneettinen |
| Toimintalämpötila | -40...60°C |
| Ulkomitat | 30,1x15,7x23,3mm |
| kosketusvastus | 100mohm |
| Tehonotto kelan kautta | 780mW |
| DC-kosketinkuormitus @R | 20A / 250V AC |
| Maks. kosketinten virta | 25A |
| Kelan nimellisjännite | 24V DC |
| Kelan vastus | 740ohm |
| Kytkentäjännite | max. 250V AC |
| Asennus | PCB |
Tuotteen liitteet:
Myymälä
Saatavuus
Osoite
Yhteystiedot ja aukioloajat
Oletko ostanut tämän tuotteen?
Ilmainen toimitus yli 150,00 € tilauksille
Nouto valitsemastasi postista
7,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Nouto Postin pakettiautomaatista
7,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Normaalit hinnat
Postin kotiinkuljetus
18,50 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Next Business Day
14,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Nouto myymälästä
0,00 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista