- EMI/EMC komponentit
- Komponenttisarjat
- Kondensaattorit
- Tuulettimet, jäähdytys- ja lämmitys
- Laitekotelot
- Laserkomponentit
- Mikropiirit
- Pienoismoottorit ja tarvikkeet
- Muuntajat ja kuristimet
- Näytöt
- Ohjelmointilaitteet ja poistajat
- Puolijohteet
- Releet
- Resistiiviset komponentit
- Solenoidit
- Sulakkeet ja tarvikkeet
- Summerit ja sireenit
- Sekalaiset elektroniikan komponentit
- Valaistus ja valonlähteet
- Suurjännitetuotteet
- Lahjakortit
- Uutuudet
- Outlet
Alennuskoodi / lahjakortti
Onko sinulla kampanja- tai alennuskoodi?
Jaa tuote

Valmistaja SANYOU Releen tyyppi sähkömagneettinen Kytkentäjännite max. 277V AC Asennus THT Tuotantosarja SRG Toimintalämpötila -40...105°C Ulkomitat 21x16x21,8mm kosketusvastus 100mohm... Lue lisää
2,60 €(Sis.alv)
2,07 €(alv 0%)
- Tuotekoodi: SRG-SH-124DM1
- Paino: 15 g
- Nimellisvirta: 17A
- Kelan resistanssi: 1,6kOhm
- Asennus: THT
- Toimintalämpötila: -40...105°C
- Valmistaja: SANYOU
- Massa: 15g
- Ulkoiset koot: 21x16x21,8mm
- Liitoksen materiaali: AgNi
- kosketusvastus: 100mOhm
- Tuotantosarja: SRG
- AC-yhteystietojen kapasiteetti @R: 17A / 250V AC
- Kytkentäjännite: max. 277V AC
- Koskettimien asetukset: SPST-NO
- Tuote loppu toimittajalta
Haluan saada ilmoituksen kun tuotetta on varastossa
RELE - SPST-NO - UKELAN: 24VDC - 17A/250VAC - SRG SRG-SH-124DM
Anna sähköpostiosoitteesi niin lähetämme sinulle viestin kun tuotetta on taas saatavilla varastosta. Tämän jälkeen sähköpostiosoitteesi poistetaan listaltamme.
| Valmistaja | SANYOU |
| Releen tyyppi | sähkömagneettinen |
| Kytkentäjännite | max. 277V AC |
| Asennus | THT |
| Tuotantosarja | SRG |
| Toimintalämpötila | -40...105°C |
| Ulkomitat | 21x16x21,8mm |
| kosketusvastus | 100mohm |
| Tehonotto kelan kautta | 360mW |
| Min. kelan jännite | 18V DC |
| Kelan nimellisjännite | 24V DC |
| Maks. kelan jännite | 31,2V DC |
| Nimellisvirta | 17A |
| DC-kosketinkuormitus @R | 17A / 250V AC |
| Maks. kosketinten virta | 20A |
| Kelan vastus | 1,6kohm |
| Liitoksen materiaali | AgNi |
| Koskettimien asetukset | SPST-NO |
Tuotteen liitteet:
Myymälä
Saatavuus
Osoite
Yhteystiedot ja aukioloajat
Oletko ostanut tämän tuotteen?
Ilmainen toimitus yli 150,00 € tilauksille
Nouto valitsemastasi postista
7,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Nouto Postin pakettiautomaatista
7,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Normaalit hinnat
Postin kotiinkuljetus
18,50 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Next Business Day
14,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Nouto myymälästä
0,00 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista